Září 2017

Tisíc polibků - recenze

27. září 2017 v 16:26 | Infinity |  Knihy a mé recenze
Po třech měsících jsem konečně zpět! Tentokrát bych chtěla blog opět rozjet na plné obrátky a věnovat se mu pořádně naplno! A když si dám nějaké předsevzetí, vždycky ho chci splnit. Navíc blogování je moje milovaná činnost, takže se moc těším!

Dnešní článek bude zaměřen na recenzi jedné young adultovky, která mě naprosto zklamala a mě to moc mrzí.

Anotace: "Možná jsme jako ten třešňový květ. Jako padající hvězdy. Možná jsme se milovali příliš moc, příliš mladí a zapláli tak jasně, že musíme zaniknout. Extrémní krása, rychlá smrt."

Jeden polibek trvá okamžik. Tisíc polibků však může vydržet na celý život.

Jeden chlapec, jedna dívka. Pouto mezi nimi je ukováno v jediném okamžiku a střeženo v srdci celou dekádu. Jejich pouto vydrží navždy. Nebo tomu alespoň věří. Když se sedmnáctiletý Rune Kristiansen po dvou letech vrací z rodného Norska do ospalého městečka Blossom Grove v Georgii, kde se v dětství spřátelil s Poppy Litchfieldovou, vrtá mu hlavou pouze jediné: Proč mu dívka, která byla druhou polovinou jeho duše a která mu slíbila, že bude věrně čekat na jeho návrat, přestala před dvěma lety odpovídat na jeho dopisy a telefonáty? Poppyino mlčení zlomilo Runovi srdce. Zatrpkl a zatvrdil se. Když však odhalí pravdu, zároveň zjistí, že ještě větší bolest ho teprve čeká.

Samostatný román pro čtenáře od 14 let. Přichystejte si kapesníky.


Recenze: Neříkejte mi, že po této anotaci byste po Tisících polibcích hned nesáhli. Já jsem se nechala strhnout lavinou všech možných pozitivních recenzí, kde bylo naslibováno, jak na tuto knihu nikdy nezapomenu, jak je úžasná a jak moc u ní budu plakat. S tímto velkým očekáváním jsem do četby také šla a jak se mi to vymstilo! Problémem nejspíš také bude to, že už úplně nejsem cílovka young adult knih, už bohužel ne. Ale i přesto mám tyto knihy ráda a ne jedna mě mnohdy velice překvapí, jak je skvělá! Tisíc polibků pro mě tímto překvapením však nebyla.