Leden 2017

The Book Talk blog

26. ledna 2017 v 15:54 | Infinity |  Výjimečné blogy
Už delší dobu přemýšlím nad tímto článkem a rozhodně na mém blogu nesmí chybět. Chtěla bych oprášit rubriku s názvem Výjimečné blogy.

V blogosféře mám nejradši knižní blogy, což je pochopitelné, protože sama jeden takový mám. Jsou pro mě nejvíc inspirativní a díky nim vždycky vím, co si přečíst, po jakých knihách se porozhlédnout a po kterých případně ne. Už snad přes rok jsem věrnou čtenářkou The Book Talk blogu a vůbec bych se nebála o něm prohlásit, že je jeden z těch úplně nejlepších knižních blogů, které vůbec znám. Autorka Kristýna čte dost podobné knihy jako já, takže už jsem mnohdykrát dala na její doporučení a vždycky se trefila do mého vkusu. Nejde jen o to, že má skvělý vkus na knihy, ale jde taky o to, jak úžasně svůj blog vede. Jednou bych chtěla dojít do takového bodu, kdy bych vydávala také zhruba 3 články týdně, jako právě Kristýna.


Také se mi moc líbí samotná atmosféra na tomto blogu. Kristýna si dokázala vybudovat sposutu svých věrných čtenářů, kteří pod její články píšou úžasné, inspirativní komentáře, které mi mnohdy také hodně pomáhají při výběru knih. Já jsem jednoduše nadšená! Blog The Book Talk je nádherné místo plné úžasných knih, dokonale sepsaných recenzí, které mi vždy spoustu předají a také plný perfektních fotek. Všimla jsem si také, že se mi líbí kritičtější recenze na tomto blogu, protože důvody, proč je kniha slabší jsou vždy tak skvěle objasněné, že většinou mě odradí od koupi uričté knihy.


Pokud rádi čtete promakané recenze, rádi se díváte na krásně naaranžované knihy a potřebujete nějaké knižní tipy, víte, kam se rozhodně podívat. Na blogu také nechybí různé výzvy, readathony a různé speciály. Moc mě také zaujala rubrika se společným čtením, kdy čtenáři vždy vyberou z ankety nějakou knihu (většinou se jedná o klasiku), kterou budou společně celý měsíc číst.

Samozřejmě je spousta dalších knižních blogů, které ráda čtu a o kterých rozhodně v budoucnu napíšu, ale tento je rozhodně jeden z těch nejlepších!

Čtete tento blog? Máte stejný názor jako já?


Infinity