Listopad 2015

Jak jsou komentáře na blogu důležité

22. listopadu 2015 v 19:41 | Infinity |  Tok mých myšlenek
Už delší dobu jsem nenapsala článek, kde bych se nad něčím zamýšlela. Dost často můj mozek zaměstnává téma, které je v životě každého z nás moc důležité. Hospodaření s časem a efektivní využití každé minuty. Vychází na toto téma spoustu knih, které mají člověka motivovat k tomu, aby žil opravdu smysluplně a dal do života maximum, co je v něm samotném. Ale je pravda, že ne vždycky je to možné. Ne vždy je snadné fungovat přesně tak, jak se od nás očekává. Každý člověk potřebuje odpočinek od každodenního stresu, rutiny, proto není snadné ze sebe každý den dát úplně vše a je potřeba pořádně vypnout.

A toto téma uzce souvisí s tím, že kvůli studiu není tolik času na blog jako dřív. Tolik mě to mzí, protože je to jedna z mých nejmilejších věcí na světě. A protože není skoro žádný čas, nekomentuju ani tolik mé oblíbené blogy jako dřív. Ale pravda je, že vaše články čtu a jsou pro mě jedním z největších odreagování od reality. Ráda bych se však dostat k tomu, co v tomto článku chci probrat a tím je důležitost komentářů na blogu. Bez komentářů by blog nebyl nikdy blogem, protože přeci jenom spousta z nás nepíšeme všechny ty články jen kvůli sobě samotným, ale také kvůli tomu, abychom našli v tomto virutálním světě naše spřízněné duše, které na určitá téma, knihy, na nás život budou mít podobné názory jako my a napíšou nám ho. To je podle mě ta největší odměna za blogování. Komentáře. Krásné věty, komentujíci slova, která vkládáme na papír, do počítače. Myšlenky, kterých jsme plní a s radostí jimi zaplňujeme naše království - jen naše malá místa v internetovém vesmíru.

Znamená to pro mě hodně. Jsem cílevědomá a vaše komentář jsou pro mě určitým úspěchem, oceněním za to, že do mého blogu investuju svůj čas. Dělá mě to šťastnou. Vždycky, když píšu článek, mám úsměv na tváři, protože to je věc, která mě bude vždycky naplňovat.

Je pravda, že jsou chvíle, kdy si říkám, jaká je to škoda, že se s vámi nemůžu častěji podělit o nějaký nový článek a přemýšlím, zda vůbec má smysl blog nadále mít. Ale pak si vzpomenu na to, jak bych byla ztracená, kdybych o můj blog přišla.

A na závěr je tu taky jedna určitá hranice, kterou jste vy, úžasní čtenáři mého blogu překonali a to je 100 000 návštěv. Nikdy jsem si nemyslela, že bych něco takového mohla dokázat. Je to pro mě životní úspěch. Proto také takovou událost oslavuji mým novým designem, který se vám snad líbí. Chtělo to zase nějakou změnu.Vaše Infinity

Čmeláci v srdci - recenze

6. listopadu 2015 v 11:27 | Infinity |  Knihy a mé recenze
Čmeláci v srdci. Román o lásce, který každou romantickou duši chytne za srdce. To je hned první věc, která mi přijde na mysl, když si vzpomenu na tuto úžasnou knihu. Hned na první pohled nás na této knize zaujme překrásná obálka a to, co se nachází uvnitř, je ještě lepší. Dostaneme příběh plný lásky, boje o místo v životě, ale také zklamání. Jednou prožíváme strmý pád dolů hlavní hrdinky Leny a poté zase úspěchy, kterých postupně dosahuje.

Čmeláci v srdci jsou o Leně, které se ze dne na den obrátí život vzhůru nohama. Z jejího snoubence se vyklube pořádný zrádce, Lena přichází o práci, a tak je nucená ve svém životě začít úplně od nuly. Nastěhuje se ke své nejlepší kamarádce Juli, která žije s Leniným bratrem a jeho nejlepším kamarádem Benem. Ben a Lena si pořádně lezou na nervy už od dětství, kdy se poznali. Jsou naprostými protiklady, a proto mezi nimi vzniká spousta potyček, kdy se jeden s druhým neustále kočkují.

Lena bezradně hledá novou práci, aby si mohla najít své vlastní bydlení a nemusela nadále snášet otravného Bena. Jednoho dne Lena ale narazí na starý a omšelý antikvariát, který vlastní mrzutý Otto Jansen. Lena tak získává novou práci, která pro ni rozhodně není prácí snů. Chtěla by se věnovat PR, aby své rodině dokázala, že dokáže být úspěšnou a nezávislou ženou, stejně jako její sourozenci. To ale pro Lenu ni není vůbec snadné, protože je velice zbrklá a na co sáhne, to pokazí, proto také v knize vzniká spoustu vtipných situací, kdy s v Lenině životě stávají další a další katasrofy. A u spousty takových chvilek se vážně potrháte smíchy!