Srpen 2015

Jeseníky 2015

29. srpna 2015 v 16:09 | Infinity |  Útržky z mého života
Mrzí mě, že jsem se tak dlouho neozvala, ale mělo to své důvody, pořád jsem někde lítala a nebyl čas na počítač a bohužel ani na blog.

V dnešním článku vám přináším fotky z Jeseníků, kde jsem byla celý týden s přítelem a kamarády, kteří jsou také pár. Užili jsme si spoustu legrace a odnesli jsme si z tohoto nádherného místa plno zážitků. Stále jsme něco podnikali. Sportovali jsme, vydávali jsme se na výlety. Poprvé v životě jsem jela na bobové dráze a nikdy na to nezapomenu, jak adrenalinový to byl zážitek. Procvičila jsem se v tenisu, který jsem několik let nehrála, v ping pongu a také jsme šli sedmi kilometrovou procházku z Šeráku, kam jsme vyjeli na lanovce. Musím přiznat, že to bylo velice namáhavé, ale ty nádhery přírody za to stály, a proto také vznikly tyto fotky.

Večery plné grilování, hraní deskových her, byly úžasné. Moc důležitá je společnost, se kterou na té dovolené jste a já si myslím, že jsme byli skvělá čtyřka a je dost možné, že společně pojedeme i na nějakou další dovolenou. Jediné, co mě na této dovolené mrzelo, byla ta neutuchající zvědavost Čechů všude kolem, ta česká nátura mi moc nesedí, ale dalo se to přehlížet a nevšímat si toho.

Česká republika je kouzelná a Jeseníky zejména. Už se těším, až podnikneme s Dominikem další výlet a budeme zase objevovat krásy naší země. Cestování je můj koníček, kterému se chci věnovat celoživotně.