Červenec 2014

Knižní sraz + přečtené knihy za červenec

29. července 2014 v 19:32 | Infinity
Jistě jste si všimli, že můj blog se změnil spíš na knižní. Úplně jsem změnila koncept blogu a musím říct, že tak se mi to líbí a u toho asi zůstanu. To, že jsem si dřív blog vedla tak, že jsem psala o důležitých okamžicích mého života už mě tolik nebaví. Je mi jasné, že čténaři, kteří u mě byli na něco zvyklí nemusí být nadšení, ale v poslední době jediná věc, o které píšu nejraději jsou knihy. Tvoří obrovskou součást mého života a také mě moc baví sledovat všechny možné knižní blogy, videa o knihách a všelijaké knižní challenge a projekty. Je to můj velký koníček a jsem moc ráda, že se v poslední době účastním všech možných knižních srazů, kde je mi nejlíp. Vždycky se sejde úžasná parta lidí a společně se nasmějeme a vznikají mezi námi přátelství, kterých si nesmírně vážím.

Tentokrát jsem se zúčastnila mého již třetího knižního srazu, který byl opět plný dobré nálady a hlášek, které si všichni budeme navždy pamatovat. Smějící se Původně jsem měla jít na Velký blogový sraz společně s Em Zet, ale nakonec jsem vsadila na jistotu a šla radši za lidmi, kteří jsou mi opravdu blízcí. Monča se tedy nechala nakonec přemluvit a byla na svém prvním knižním srazu a byla naprosto spokojená, z čehož jsem měla velkou radost. Bylo nás nakonec zhruba 30 a vydali jsme se z Václavského náměstí do moc pěkného podniku s názvem Krásný ztráty. Řešili jsme všechno možné, soutěžili jsme o knihy, bylo to prostě úžasné.


Vezmi knihu na výlet - Tetín

22. července 2014 v 11:55 | Infinity
Vím, že už se na mém blogu objevují články jen jednou za měsíc. Moc mě to mrzí a netuším, jestli se to změní, ale zase si říkám, že aspoň někdy se ozvu. :D

Všimla jsem si, že mám ráda všelijaké projekty nebo challenge. Baví mě sledovat, jak se jednotlivých úkolů zhostí různí bloggeři a já jen málokdy seberu odvahu se také zapojit. Tentokrát mě moc zaujal projekt Bastery z blogu Knihy nekoušou, který je originální a moc hezký. Mají se tu objevit fotografie z výletu, kde jsme toto léto byli a na fotkách má být kniha, kterou jsme během léta četli nebo čteme.

Já jsem byla asi před dvěma týdny v Tetíně s přítelem a pořídila jsem pár fotek do tohoto projektu. Trochu poruším pravidla a dám sem i fotky, kde se kniha neobjevuje.

Začnu fotkama do projektu