Leden 2014

Výjimečný blog •Pet!nky•

10. ledna 2014 v 18:51 | Infinity |  Výjimečné blogy
Vím, že v poslední době vůbec nepíšu na blog a moc mě to mrzí. Jenže nemám toho málo. Mám za sebou skoro celé zápočtové období a musím říct, že bylo úspěšné a já jsem spokojená. Doufám, že budu na blog přispívat o něco víc než jen jedním článkem měsíčně. Ale novinky z mého života sepíšu za nějaký čas, teď se mi do toho pouštět ještě moc nechce, protože vím, že to bude článeček dost dlouhý. :D

Dnes bych se chtěla zaměřit na rubriku Výjimečné blogy, která už dlouho nebyla aktualizována a je to škoda, protože je spousta blogů, o kterých by měli ostatní rozhodně vědět, a kteří stojí za pozornost. Mezi ně patří také blog •Pet!nky•, který je můj oblíbený a který navštěvuji už nějakou dobu.

Proč mám blog Pet!nky vlastně ráda? Protože patří přesně mezi ty blogy, které mě baví číst. Jedna z věcí, které se mi na tomto blogu líbí je ta, jaké Pet!nka vytváří designy. Jsou jednoduché a také zajímavostí je, že v záhlaví se objevují výstižné citáty, které mě pokaždé zaujmou. Také, když si všimnete jejího MENU, tak tu naleznete rubriky jako: Můj blog, Moje fotky, Moje názory, Deník cestovatele, Recenze na knihy. A tyto rubriky nám prozrazují, že se jedná čistě o blog autorský, které řadím mezi ty nejlepší.

Autorka tohoto blogu fotí téměř profesionální fotky, protože focení je její vášní a ve většině jejich článcích jsou její autorské fotografie. Moc bych této blogerce přála, aby se její fotky přírody, lidí, zvířat, dostali do povědomí více lidí, protože jsou úžasné. Pet!nka také ráda píše své povídky a recenze na knihy. Je studentkou vysoké školy, takže v zápiscích o svém životě se též hodně zmiňuje o studiu této školy. Nestydí se vyjádřit svůj názor, když se jí něco nelíbí a to se také odráží na jejich zápiscích.

Mám pokaždé radost, když vidím na Bloglovinu, že se na blogu Pet!nky objevil nový článek, protože je mi jasné, že si zase počtu něco kvalitního. Všechny články Pet!nky mi mají, co říct, protože také ráda čtu, píšu, píšu recenze, jsem studentkou vysoké školy.. :-)


Znáte blog •Pet!nky• ? Co si o této blogerce myslíte?

Infinity