Listopad 2013

Pharrell Williams - Happy

15. listopadu 2013 v 15:52 | Infinity |  Do mých uší
Jsou písničky, které zaslechnu ve filmech a vím, že se stanou časem určitě mými oblíbenými a zařadím je do svého playlistu. Mezi ně rozhodně patří tato úžasná a optimistická skladba od Pharrella Williamse s názvem Happy. Pharrell nazpíval pro film Já, padouch více písniček, ale tato si mě získala nejvíc. Je rytmická, její text jsem si po asi třech poslechnutích hned zapamatovala a vždy mě dostane do dobré nálady. Hlavně odpovídá tomu, jak jsem v současnosti spokojená a plná života.

A taky ten fakt, že je tato hitovka součástí jednoho z mých opravdu oblíbených filmů je nepřehlédnutelný. Já, padouch je tak skvělý film, že všem, kteří jste neviděl první a druhý díl, vřele doporučuji se na ně podívat. :-)

A můj život? Připadám si, že se snad nikdy nezastavím. Mám stále nějaké povinnosti do školy a na blog vážně nemám ani trochu čas. Samozřejmě, že mě to moc mrzí, ale myslím si, že se jen tak tato moje snížená aktivita na blogu nijak nezmění. Budu ráda, když jednou za týden vydám nový článek. Psaní esejů, učení se na angličtinu, psaní povídky, kterou musí mít hotvou v prosinci a další kvanta práce jsou přede mnou. Vysokoškolský život není snadný, ale protože mám miláčka a jsem díky němu tak šťastná, vždycky mi dodává sílu, abych nevzdávala svou snahu a abych bojovala a všem těm povinnostem dala na frak. :D


Štěstí mého života

7. listopadu 2013 v 22:19 | Infinity |  Útržky z mého života
Konečně jsem si dneska po dlouhé době udělala čas a začetla jsem se do článků mých oblíbených blogerů a je pravdou, že čtení Vašich článků naprosto zbožňuju. Je to pro mě určité odreagování a vždycky si při četbě novinek z vašich životů odpočinu, zasměju se a v některých problémech i radostech se někdy vidím. Jsem moc ráda, že jsem si blog nesmazala. V poslední době sbírám střípky myšlenek, zážitků a postřehů z mého života a je toho tolik úžasného, co mě obklopuje, že je těžké někde vůbec začít.

S miláčkem jsme spolu skoro pořád a já jsem s ním ta nejšťastnější holka pod sluncem. Máme krásný vztah, ono by se dalo říct bezchybný. Utvrdila jsem se v tom, že ta doba, kdy jsem na něj čekala za to stála, protože teď zažívám něco dokonalého a ten pocit, že mě taky miluje mi nic nenahradí. Láska je pro mě v životě jedna z nejdůležitějších věcí, proto jsem tak šťastná, že mě obklopuje a že jsem s tak úžaným člověkem jako je právě on.

Škola mě pořád stejně baví, opravdu jsem spokojená s tím oborem, který studuju. Čtu hodně knih a prohlubují se mé znalosti literatury a všechno mě fascinuje, protože na určité texty nahlížím už jinak než předtím. A to hlavně díky předmětům poetika a literární žánry, kde rozebíráme texty a určujeme o jaké literární žánry se jedná. Také jsem nadšená, že stále dostávám recenzní výtisky a tak mohu číst nové knihy a psát na ně recenze, moc mě něco takového baví.

Mých přátelů si vážím, jsou také důležitou součástí mého života a dodávají mi neustále pozitivní náladu. Tím myslím některé mé spolužáky, kteří mi vždycky zvednou náladu, pomůžou mi a jsme nalazení na stejnou vlnu. Díky nim jsem si uvědomila, jakými lidmi jsem se dřív obklopovala a co mi u nich chybělo. Protože někteří "přátelé", s kterými jsem se dřív bavila neměly podobné zájmy jako já, stalo se někdy, že jsme si neměli co říct a něco takového dnes už neznám. Proto si mých současných přátel tak vážím a mám je ráda. :-)

Také moc oceňuji, že jsem byla blogery nominována na Liebster Award, ale už je těch otázek tolik, že nevím, kdy na všechny odpovím. Byla jsem totiž nominovaná asi 6x a chtěla bych odpovědět všem. Je pravdou, že v poslední době mám času na blogování čím dál tím méně a pak mě mrzí, že můj milovaný blog zanedbávám. Snad brzy se tu bude objevovat více článků než v poslední době. Budu se určitě snažit sem psát častěji, ale nic neslibuju.


Infinity