Duben 2013

Úsměv

28. dubna 2013 v 19:49 | Infinity |  Tok mých myšlenek
Unicorn. na svém blogu má jednu soutěž, která spočívá v tom, že zadá nějaké téma a ostatní na to téma musí vymýšlet cokoliv, co je napadne. Já sice do té soutěže přihlášená nejsem, ale téma Úsměv mě tolik zaujalo, že o něm taky chci něco napsat.

Úsměv. Úžasná součást lidského života, která zpříjemňuje naše dny a vyjadřuje naše štěstí. Záleží na člověku. Já se řadím mezi optimisty, takže se usměju pokaždé, když mi něco udělá radost nebo když mi někdo řekne něco hezkého. Usměju se, když vidím třeba spokojený pár na ulici, úsměv na tváři mi také vykouzlí štěstí mých blízkých. Když vidím, jak jsou šťastní ostatní, jsem šťastná i já. Nikdy jsem nebyla sobec, a proto se nezajímám jen o sebe, ale i o životy mých nejmilovanějších a když vidím, že jím třeba není do zpěvu nebo se cítí špatně, snažím se jim pomoct a rozesmát je. Ne vždy se mi to podaří, ale když ano, tak mám opravdovou a upřímnou radost, že jsem dokázala zlomeného nebo smutného člověka dostat do aspoň trochu lepší nálady. Jsou sice momenty, kdy se mi smát opravdu nechce a kdy se chci spíš schovat do své postele a probrečet celou noc. Takových chvil v mém životě je někdy hodně, protože jsem dost emotivní a když člověk, kterého mám ráda, mi třeba řekne něco nepěkného nebo když se mi dlouho v něčem nedaří, tak pláču. O to větší potom mám radost, že i po probrečené noci, se dokážu ráno probudit s lepší náladou nebo s nepatrným úsměvem na tváři. Už jen ten fakt, že jsem se probudila do nového nádherného dne, mě někdy udělá natolik spokojenou, že se sama pro sebe musím culit a je mi dobře. Jde o to, že miluju svůj život a i když je někdy těžké každý den vstát a bojovat, já pokaždé vstanu. Mám v sobě určitou sílu a odhodlání a aspoň jednou za den se prostě zasmát musím a každý den musím něco dokázat. Cítím potřebu někomu zpříjemnit den, hlavně těm lidem, bez kterých si nědokážu představit mé žití.


Neumím bez úsměvu a smíchu žít ani jeden den. Je to pro mě něco jako droga. Kdybych nebyla taková, myslím si, že bych na svět a celkově na život nahlížela úplně jinak. Jsem hrozně vděčná za to, že jsem Verunka, která vidí vše spíš barevně než černobíle. Nechci, aby to vyznělo nějak namyšleně nebo tak, ale mám se ráda. Nikdy bych nechtěla být někým jiným. Nikdy bych nechtěla být člověkem, který se mračí na svět a který neumí rozdávat radost lidem kolem sebe. Je mi takokvých lidí líto a pokaždé, když vidím někoho věčně naštvaného, říkám si: Jak se mu asi spí? Jak ještě na tomhle světě může být, když je pořád tak negativní a neumí si najít ani jednu věc, která by ho potěšila?


Rozdávejte kolem sebe úsměvy, nikdy nevíte, kdo se zamiluje právě do toho vašeho úsměvu. :*

Infinity

Random photos - fotodeníček

28. dubna 2013 v 17:09 | Infinity
Tak dobře, tento článek píšu sice celý podruhé, protože se mi původní celý smazal. Mám šikovný počítač a trochu ztrácím trpělivost. Smějící se Tentokrát Vám představím nové fotky za měsíc duben z mého života. :-) Už tu dlouho takový článek nebyl.


Ano, moc ráda se fotím. Smějící se


První jarní červnánky. :))

Blogy, které stojí za pozornost

27. dubna 2013 v 21:01 | Infinity |  Výjimečné blogy
Konečně se tu objevuje i článek, který nebude o mém životě. Budu tentokrát "vyprávět" o blozích, které si mě v poslední době získaly.

Bylo období, myslím tak před rokem, kdy jsem byla zaměřená jen na určitý okruh blogů, na které jsem chodila. Bylo jich tak dvacet a ani jsem moc nenavštěvovala blogy ostatní. Nějak mě nezajímaly. Sice jsem pokaždé vracela komentáře i pro mě neznámým blogerům, ale tím to u mě haslo. :-)

V poslední době se ale snažím objevovat blogy nové, protože mí oblíbení blogeři z dřívějška už tolik článků nepřidávají. Jako jsem měla například Em Age jako nejoblíbenější blogerku, tak ta sice teď zase začala přidávat, ale tak 2 měsíce byla opravdu neaktivní. Proto jsem se zaměřila na blogerky jiné, které jsem si moc oblíbila a které mi zpříjemňují blogování a zanechávají u mě nádherné komentáře, za které jsem jim pokaždé tolik vděčná. <3 :*

Tady je seznam blogerek, které jsem si v poslední době opravdu oblíbila:

Haň. - Úžasná slečna, která píše články plné krásných myšlenek a zážitků ze svého života. Hlavně si hodně píšeme na Twitteru a já úplně zbožňuju naše Tweety! Mám ji hrozně ráda. :*

Unicorn. - Blogerka, kterou řadím mezi ty nejlepší na blogu.cz. Její články jsou prostě dokonalé. Některá slova, která píše mě tolik zasáhnou, že si říkám, že mi přímo mluví z duše. Tato slečna je pro mě v tom, jak píše a jaká je, prostě vzor. Je ÚŽASNÁ. :*

Jass - BLogerka ze Slovenska, která do svých článků dává svou duši a pokaždé mi vykouzlí úsměv na tváři svými komentáři a tím, jak mi dává najevo, že jsem skvělá. Perfektní slečna. :-)

Minty - Slečna, která do svých článků dává originalitu. Neznám blogerku, která by byla originálnější, opravdu ne. A obdivuje tolik podobných věcí jako já. Například má moc ráda angličtinu, stejně jako já. Je kreaitvní a má světu co říct. :-)

Claire Drayen. - Pro mě je tato blogerka velkou inspirací. Pokaždé mi píše nádherné komentáře k článkům a je poznat, že si ráda čte mé články. Do svých článků dává velký kus sebe a plní je krásnými obrázky a myšlenkami. :)


Tak doufám, že jsem zmíněné slečny potěšila a Vám ostatním dala typy na skvělé blogy! :-)


Infinity

(Ne)malé radosti č. 12

14. dubna 2013 v 14:53 | Infinity |  (Ne)malé radosti
Tak a je tu další neděle. Nelíbí se mi, jak moc rychle ten čas utíká...

Tento týden mě potěšily tyto věci:
 • S Pájínkem je všechno krásný. Neumím ani slovy vyjádřit, jak jsem díky němu šťastná. Líbající
 • Ve škole se mi před maturitou moc daří, všechny známky jsem si opravila a vysvědčení budu mít nejspíš moc pěkné.
 • Začalo konečně jaro a přineslo mi mnoho radosti. Tolik mi chybělo sluníčko.
 • Se ségrou jsme se tenhle týden hodně bavily, za což jsem moc ráda. :-)
 • Zhubla jsem, cítím se mnohem sebevědoměji.
 • Stala jsem se závislou na Twitteru. Nejlepší Tweet za tenhle týden je: "Mnozí si stěžují na svůj vzhled, na svůj mozek si nestěžuje nikdo."
 • Všimla jsem si, že každé ráno se probouzím s úsměvem na tváři.
 • Zamilovala jsem si hodně nových písniček. Hlavně Heart attack od Demi Lovato a Se zbláznim od Johnyho Machetta.
 • Konečně jsem se uzdravila.


Tenhle týden se moc povedl. Každou chvíli jsem byla s mým broučkem, takže mi nic nescházelo. Jen roste stres z maturity. Už v pátek maturuji z účetnictví a ten den budu skládat zkoušky tři. Takže budu ve škole od 7:45 do 16:30. Snad to zvládnu, držte mi palce. :-) Jinak jsem moc šťastná. On mě dělá šťastnou.

Jaký byl Váš týden ?

Infinity

Rozhovor s Miss Madness

9. dubna 2013 v 15:00 | Infinity |  Rozhovory s blogery
Já jsem se poslední dobou s těma rozhovorama ale rozjela, co? Smějící se Je tu další rozhovor, za který jsem moc ráda. Tentorkát jsem pokládala otázky mé oblíbené blogerce Miss Madness. Je úžasná, její blog je také skvělý. Doporučuji Vám určitě její blog navštívit. Ani nevíte, jak moc hodná na mě je. :) Dostala jsem od ní e-mail, kde mi psala, jak moc pro ní znamenám a další krásná slova. Jsem tak ráda za tato blogová přátelství, ani nevíte jak. Líbající
(Ne)malé radosti č. 11

7. dubna 2013 v 20:24 | Infinity |  (Ne)malé radosti
Asi rovnou přikročím k radostem za tento týden.

Tento týden mě potěšily tyto věci:
 • Byla jsem s Pájínkem venku a bylo mi s ním krásně. Pořád si píšeme, prostě ho zbožňuju. Líbající
 • Mám úžasné kamarádky, s kterými ráda trávím čas.
 • Stále mi děláte radost úžasnými komentáři k mým článkům. Děkuji Vám! :-*
 • Ve škole jsem napsala dobře několik testů. Hodně jsem přidala ve studiu.
 • Konečně jsem viděla horor Sinister. (brzy čekejte recenzi)
 • Poslední dobou se mi zdají jen pěkné sny, z kterých mám po probuzení dobrý pocit.
 • Uvědomila jsem si, že prostě on je ten pravý. Nikdy jsem nebyla tak zamilovaná.


Tento týden byl celkem pohodový, hlavně čtvrtek byl ten nejkrásnější den, protože jsem byla s ním. Jen ta škola mě ničí a ještě jsem teď nemocná. Vážně mi teď je na nic, takže si myslím, že do dalšího týdne vkročím levou nohou, bohužel.

Jaký byl Váš týden a Vaše radosti?

Infinity

Rozhovor s Šukatérkou

5. dubna 2013 v 10:21 | Infinity |  Rozhovory s blogery
Je tu další rozhovor a to tentokrát s blogerkou, která nese vtipnou přezdívku Šukatérka. Její blog se mi moc líbí a také mě zaujalo, jakým stylem píše své články. Na její blog jsem narazila nedávno a onaa zájem se mnou udělat rozhovor, tak je tu. Také bych se Vám chtěla omluvit, že se teď blogu moc nevěnuju, ale třeba na pondělí se musím naučit na ekonomii asi 40 A4 stránek na důležité maturitní zkoušení, takže není vůbec čas a ještě se mi rozbil počítač, tak píšu ze školy.

Ale teď k rozhovoru..


1) Kdy ses rozhodla založit si blog? Jak dlouho už funguje?

Rozhodla jsem se ho založit kdysi v září loňského roku, myslím. Ale pořádně funguje teprve měsíc, protože ve finále jsem s ním naložila úplně jinak, než bylo původně v plánu.

2) Přemýšlela jsi někdy nad tím, že bys blog zrušila?

Ne. Sice faktem je, že mám ještě několik blogů, na které už nepřidávám, ale nezrušila jsem je a ani tento nemám v plánu rušit, případně přestanu psát a nechám jej jako jakési skladiště.

Rozhovor s Mouli-E

3. dubna 2013 v 22:52 | Infinity |  Rozhovory s blogery
Po dlouhé době je tu rozhovor a tentokrát s blogerkou Mouli-E. Jedná se o blogerku, která má moc zajímavé články o svém životě a a o tom co jí zajímá. Asi tušíte, že přesně takové typy blogů já mám nejradši. Jedná se taky o moc sympatickou slečnu, které je 14 let. Pokaždé mě potěší krásnými komentáři. :-)


1) Kdy ses rozhodla založit si blog? Jak dlouho už funguje?

Když jsem se strašně moc nudila :) A měla chuť opět sdílet nějaké své zážitky a vše s někým dalším. Funguje zhruba už 2 měsíce.Přesněji od 18.2.2013 ;)

2) Přemýšlela jsi někdy nad tím, že bys blog zrušila?

U toho,který teď mám jsem na to ani jednou zatím nepomyslela.Přeci jen ho mám krátkou dobu zatím mě to moc baví.Maximálně jsem jednou přemýšlela o pozastavení a to ,když jsem vážně neměla chuť nic natáčet,fotit psát..ani obejít jednoho affíka nic.Návštěvnost se snižovala a už jsem myslela ,že to bude v "čudu".

Změny na mém blogu

2. dubna 2013 v 21:39 | Infinity
Zdravím Vás! :-) Tento článek bude spíš informativní. Protože nemám skoro žádný čas, kvůli škole, tak se opravdu budu snažit nadále přidávat každý den jeden článek. Chtěla bych se zaměřit i na jiné rubriky než na deníček. Toho už tu poslední dobou bylo opravdu dost. Smějící se Ano, zamilovaná Verunka psala neustále o své lásce a narozeninách a tak, ale je na čase oprášit i rubriky jako Rozhovory s blogery, vlastní fotky, úvahy a povídky. Budu se snažit a trochu potřebuji taky Vaší pomoc. Potřebovala bych nějakou blogerku nebo blogera, kteří by stáli o to, se mnou udělat rozhovor, který bych tady potom zveřejnila. Je to jednoduché, položím Vám otázky a vy mi na ně přes e-mail odpovíte. Také bych mohla zase začít hodnotit ostatní blogy, jestli o to tedy bude zájem. A v příštím týdnu nebo dokonce během tohoto týdne, bych chtěla zveřejnit nejzajímavější články, které mě zaujaly od mých oblíbených blogerů. Myslím, že se ještě máte na co těšit. :-)

Pište mi tedy do komentářů, jestli byste měli zájem o ten rozhovor a další novinky na mém blogu. Děkuji. :*


Fotka z víkendu. :-)

Infinity