Prosinec 2012

Hudba, která pro mě hodně znamená

28. prosince 2012 v 23:16 | Infinity |  Do mých uší
V tomto článku najdete písničky, které poslední dobou pořád poslouchám. :-)Infinity

Rozhovor s Říjnovou

28. prosince 2012 v 17:34 | Infinity |  Rozhovory s blogery
A je tu další rozhovor a tentokrát s Říjnovou. Na její blog chodím ráda a její články se mi skvěle čtou.. Líbí se mi, jak dokáža mnohdy vystihnout své pocity.. :-)
Nový blog.cz

21. prosince 2012 v 15:28 | Infinity |  Tok mých myšlenek
Božeee, já jsem tak hrozně nespokojená. Nový vzhled blogu.cz je sice pěkný, ale tolik věcí tam chybí, že jsem z toho úplně otravená. Za 1. mě štve, že nejsou vidět aktuální články a za 2. mě štve, že se mi neozobrazuje kolik mi přibylo nových komentářů. Opravdu jsem úplně znechucená.

To mohl zůstat ten starý blog.cz, s kterým jsem byla opravdu spokojená. Teď jsem akorát otrávená.. Je vidět, že někdy změny nejsou dobré a v tomhle případě to byl opravdu krok vedle..
Co si myslíte vy? Líbí se Vám tato změna nebo jste stejně znechuceni jako já?

Jako neříkám, že po grafické stránce by se mi tato změna nelíbí, právě naopak, graficky je to vyřešeno úžasně, ale tolik tomu chybí a mě to opravdu mrzí.. No nedá se nic dělat...

EDIT: Moc se mi líbí, že na srdci blogu k těmto změnám mají blogeři hodně co říct a vznikla velká debata, kde si všichni stěžují a to je dobře! Doufám, že admin pochopí, že takhle to nechce a něco s tím udělá! Jste skvělí, že takhle komentujete a není vám to jedno. :-)

A mám otázku: Budete kvůli těmto změnám rušit svůj blog a budete se stěhovat na blogspot nebo se pokusíte si prostě zvyknout?

Tumblr_mf4ffq6frc1qf7943o1_500_large


Vraťte nám starý blog.cz!!!!
Infinity

Polibek pro Annu

20. prosince 2012 v 21:19 | Infinity |  Knihy a mé recenze
Název knihy: Polibek pro Annu
Autor: Stephanie Perkins
Rok vydání: 2012
Originální název: Anna and the French Kiss
Nakladatelství: CooBooTuto knihu hodnotím pěti hvězdičkami z pěti!
Tato recenze obsahuje spoilery, takže jestli nechcete znát podrobně děj, neměli byste ji číst. :-D

Moje recenze:

Polibek pro Annu je pro mě jednou z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Opravdu to byl zážitek číst každou stránku. Tak úžasné čtení už jsem si dlouho neužila. Kniha je plná zvratů, nečekaných věcí a Anna je mi v mnohém podobná. Dokázala jsem se tedy do určitých situací, které musela Anna prožívat úplně vcítit. A tolikrát jsem se zasmála i nahlas, protože některé pasáže byly opravdu vtipné, že jsem to ani nečekala.


Zezačátku si říkáte, jaká je Anna rozmazlená a zakřiknutá, ale po tak 30 stranách na ni začnete nahlížet úplně jinak. Anna je výjimečná dívka, úplně odlišná od těch ostatních. Proto si také získá St. Claira, toho nejsladšího kluka na celé koleji v Paříži. Který má ještě k tomu všemu i britský přízvuk. Každá holka po něm touží, ale on je pro jiné nedostupný. V jeho srdci má místo pouze Anna.


Ona je Anna z Atlanty, ale její bohatý a úspěšný otec, který je spisovatel, jí přinutí, aby studovala ve Francii. Nejdřív to pro ní vůbec není snadné. Je v úplně cizím městě, kde nerozumí ani slovu a je jednoduše nesvá. Jenže za krátkou dobu si získá spoustu přátel, kteří ji vezmou mezi sebe. A také pozná St. Claira, do kterého se bezhlavě zamiluje hned na první pohled, jenže celou dobu neví, že on do ní taky.. I když má přítelkyni, nedokáže na Annu přestat myslet. Stanou se z nich nejlepší přátelé a ani jeden z nich není schopný tomu druhému říct, že je zamilovaný. Jediné, co mě opravdu štvalo bylo to, jak jsem čekala asi 250 stran na jejich první polibek, až jsem se tedy dočkala! Polibek Anny a St. Claira za to čekání ovšem stojí.


Rozhovor se mnou od Choki

20. prosince 2012 v 19:09 | Infinity |  Rozhovory s blogery
Nemám moc inspirací pro články kvůli tomu, co se včera stalo. Dneska jsem byla celý den doma, protože jsem k tomu všemu ještě pořád nemocná a je mi prostě zle a slabo. Tak jsem se tedy rozhodla, že tu zveřejním rozhovor, který se mnou udělala Choki.. :-) Choki je má oblíbená blogerka, která má úžasný blog a já se na něj pokaždé ráda vracím. :-)

Také mě moc potěšilo, co o mně napsala: No a dnes tu máme rozhovor s mojou obľúbenou blogerkou Infinity, ktorá je pre mnohých na blogu známa. Jej blog milujem, pretože je vždy úprimná, snaží sa pridávať rôzne články s rôznou tématikou, tvorí aj moje obľúbe a hlavne je mojou veľkou inšpiráciou. A myslím, že nie len mojou. Tak, tu to máte. A ak jej blog nepoznáte - www.moje-iluze.blog.cz

A teď k samotnému rozhovoru.. Jednu otázku vynechám, protože nechci, aby tu byla.. :-)

Poslední splění zadání od Lucerny

20. prosince 2012 v 16:19 | Infinity
Tentokrát bylo téma tvroba a mohli jsme se zaměřit na Vánoce. Tak jsem nakreslila Vánoční obrázek.. Snad jsem tím zadání splnila. :)) Ale vím, že se mi obrázek tentokrát vůbec nepovedl, tak jen kritizujte, lidi, já to přijmu v pohodě. :-D


Infinity

Báječný den, dárečky a rozhovor s múzou

17. prosince 2012 v 20:09 | Infinity |  Útržky z mého života
Dnešní den byl opět skvělý. Ve škole sice byla hrozná nuda a nic nového se tam neudálo, ale odpoledne bylo skvělé. Sešly jsme se s Em Age. :-) Opět jsme si toho měly hodně co říct, probraly jsme úplně všechno, co se dalo a ona je tak úžasná, že mi koupila k Vánocům nádherné náušnice. Ani nevíte, jakou radost jsem měla. Tohle pro mě už dlouho nikdo neudělal.

No nejsou nádherné? :-) Ještě jednou ti moc děkuju, Em! Líbající

Také jsem dneska během nudného vyučování vymyslela rozhovor s mou múzou.. :-D

Já: "Můžeš mi říct, kdy máš v plánu mě navštívit??"
Múza: "To mi nemůžeš dát asppoň měsíc klid? Je jasné, že tě brzy navštívím, ale ještě není vhodná doba."
Já: "Ale proč? Já už chci zase psát povídky a básně.. Čtenáři mého blogu na to čekají. Trápíš mě, víš to?!"
Múza: "Musím mít se mnou pochopení. Já nemůžu za to, že jsi teď tak zamilovaná a nejsi schopná myslet na nic jiného než na toho tvého miláčka. Moc mi to taky neulehčuješ."
Já: "Ty snad žárlíš nebo co? Přeci i zamilovaným lidem můžeš pomoct. Jen se vymlouváš. Jsi líná přemýšlet, to je celé. A nezub se na mě takhle. I když jsi tak nádherné stvoření, mě neobměkčíš."
Múza: "A to si myslíš, že když mi budeš lichotit, že ti něco poradím? Na tohle já nejsem, musíš zvolit jinou taktiku."
Já: "Pochop to, jsem zoufalá.. Myslela jsem si, že takováhle tvůrčí krize mě nikdy nemůže potkat."
Múza: "Čekám na tu správnou chvíli a vypadá to, že už brzy ti dám skvělý nápad, který ti nedá spát. Mám v plánu ti zase nabourávat spánek. Máš radost, viď?"
Já: "Piješ mi krev! Protože ty mi nedáváš žádné nápady a kašleš na mě, pořád čtu další a další knihy a právě v nich hledám tu inspiraci, kterou u tebe nenacházím. Jo a zmim mi z očí, nechci tě ani vidět."
Múza: "Ale copak, Verunko? Ty máš se mnou snad nějaký problém? Víš kde ten tvůj problém je? Ty jsi neskutečně netrpělivá a mně nemůžeš chvíli nechat v klidu. Musím říct, že tě nemám ráda. Jsem tvá múza, protože nemám na výběr. Kdybych si mohla vybrat někoho jiného než tebe, udělám to hned."
Já: "Vypadni! Nepotřebuju tě, dokážu si poradit i bez Tebe! Jsi ta nejhorší múza pod sluncem!"

Ano, možná je tento rozhovor drsný, ale já jsem na svou múzu opravdu hrozně naštvaná!! :-D Poslední dobou mi nedává žádné nové nápady.. :-/

Infinity

Nové fotky

15. prosince 2012 v 21:29 | Infinity
Ano, poslední dobou jsem se s těma fotkama ale rozjela! :-D A teď to budou fotky různých mých oblíbených věcí.. Moc slov u tohoto článku nenajdete..

Snad se Vám fotky budou líbit... :-)


Moje milovaná sluchátka!


Mám ráda...

15. prosince 2012 v 11:52 | Infinity |  Útržky z mého života
Tak a je tu další zadání do soutěže u Lucerny. Tato soutěž se pomalu, ale jistě chýlí ke konci a já musím přiznat, že mi bude opravdu chybět. Moc mě bavilo plnit úlohy, které nám byly uděleny. :-)

Tentokrát se jedná o to, co mám ráda a tak jsem se rozhodla sem dát fotky věcí a stvoření, které mám ráda...


Zbožňuju jí.

Psáno ve hvězdách

13. prosince 2012 v 21:19 | Infinity |  Knihy a mé recenze
Název knihy: Psáno ve hvězdách
Autor: Sarah Ball
Originální název: Written in the stars
Rok vydání: 2007
Psáno ve hvězdách
Tuto knihu bych ohodnotila pěti hvězdičkami z pěti.

Moje recenze:

Kniha se mi moc dobře četla, chvílema jsem se od ní doslova nemohla odtrhnout. Hlavně jsem si moc oblíbila hlavní postavu Gemmu, která v hodně věcech jedná stejně jako bych jednala já. Když se dozví, že osud nepřeje jejímu vztahu s Adamem, začne přemýšlet nad tím, jestli vůbec jejich vztah má význam. V jejím životě se objeví někdo jiný, ale Gemma nakonec zjistí, že je nejlepší naslouchat svému srdci. Právě to se mi na knize líbí nejvíc. Celou dobu jsem nevěděla, s kým Gemma nakonec bude. Také jsem si neuměla představit, jaká asi bude Miranda, žena, která předpověděla 3 kamarádkám do puntíku jejich osudy.

Psáno ve hvězdách je poutavý román, který si mě naprosto získal. Spisovatelka Ball tuto knihu napsala s lehkostí a každá stránka se mi četla úplně sama. Mnohdy jsem se přistihla, že kvůli knize jsem nemohla usnout, protože jsem musela dočíst aspoň kapitolu. Za dva dny jsem ji měla už přečtenou a byla jsem zklamaná.

Na knize je skvělé, že je plná nečekaných zvratů a ke konci všechny věci, které nebyly celou dobu jisté, jsou odhaleny. Vše do sebe najednou zapadne jako puzzle, jako dokonalá skládanka. Musím říct, že pár věcí jsem opravdu nečekala, některé zvraty mě hodně překvapily. Některé naopak jsem čekala, ale to mi vůbec nevadilo, i tak to bylo úžasné čtení.
Jediné, co mi vadilo na hlavní postavě, byla ta její plachost a nerozhodnost. Přítelkyně Gemmy jsou skvělé popsané.. Jedna nevěří Mirandiným předpovědím a druhá je naopak snílek, který věří v osud; (opravdu se Vám omlouvám, ale jména jejích kamarádek si nevybavím).

Opravdu Vám doporučuju si knihu přečíst. Je skvělá na odpočinek a na chvíli úplně zapomenete na své starosti a přenesete se do světa Gemmy a jejích nesnází.