Rozhovor s Houp

13. září 2012 v 16:31 | Infinity |  Rozhovory s blogery
A je tu rozhovor, na který jsem se snad nejvíc těšila. Jedná se o rozhovor s mojí oblíbenou blogerkou Houp, který je opět skvělý. Dozvěděla jsem se o ní opět nové věci a to mě těší. :-) Její blog je o všem možném.. O umění, jejích kresbách, módních návrzích a o jejích útržcích ze života.


Ahoj,

tak jak jsi psala, že bys ráda, kdybych na otázky taky odpověděla, tak se do toho konečně pouštím. Dnešek je trošku klidnější než ty zbylé dny a tak snad to všechno stihnu napsat a rozhovor tobě a všem ostatním udělá radost. ;)

1. Kdy ses rozhodla založit si blog? Jak dlouho už funguje?

Dobrá otázka. ;)
Sama přesně nevím. Touha blogovat sahá už hodně daleko. Nejdříve jsem měla literární blog se svou nejlepší kamarádkou, ale to moc neklapalo. Ale nejlepší přítelkyně jsme pořád. ;) Tento osudný blog, tedy k-magicalblog.blog.cz vznikl pokud se nepletu 27. července 2010, takže to jsou dva roky a teď kousek, co existuje v blogosféře.

2. Přemýšlela jsi někdy nad tím, že bys blog zrušila?

Ne nikdy!
Ani když mi chodilo málo lidí, ani když jsem si uvědomila, že URL blogu je strašná, prostě nikdy! Nevzdám se ho jen tak!

3. Stalo se ti, že by ses na blogu setkala s nějakými negativními názory?

Ano i ne.
Negace jako taková se neobjevuje, ale ráda vyhledávám kritiku a tu vřele vítám. Pokud někdo bude chtít mi něco slušně a rozumně zkritizovat tak se nebráním. Mám ráda názory ostatních a nestojím si paličatě za svou domněnkou, že zrovna Takhle je to nejlepší. :) Ale přímo negaci asi ne. Ani Yuri u mě ještě nebyla, což mě děsně mrzí. :D

4. Narazil někdy na tvůj blog někdo z tvého okolí a tobě to bylo nepříjemné?
Ano. Narazil. Některé mé bývalé spolužačky, některé mé současné a dokonce i část mojí rodiny. Ví o tom brácha a ségra, což mi trošku vadí. Přijdu si pak taková zranitelná, asi... Ale měnit si adresu kvůli tomu nebudu. Jsem taková jaká jsem a není důvod, aby to oni nějak využili pro ti mě. A jen protože někdo zná můj blog z mého okolí se stěhovat nebudu, stejně by přišli i na tu novou adresu, tak je to jedno. Jsem blogerka a nestydím se za to! Ale taky to neříkám každému na potkání. ;)

5. Jaké jsou tvoje koníčky?

Odpovím heslovitě: Blogování, kreslení, malování, navrhování oděvů, poslouchání hudby, četba, tvůrčí psaní... a asi mnoho dalších. Především se vyžívám v kreativitě a umění.

6. Jaké jsou tvoje plány do budoucna? Máš nějaké vysněné povolání?
Studuji obor mých snů - Modelářství a návrhářství oděvů. Jestli se tím jednou budu živit těžko říct. Ale mé plány? Snad žít šťastně až do smrti? :D

Přála bych si za pár let rodinu, dva psy, milujícího manžela a šťastné děti. K tomu snad mít na kontě alespoň jednu vydanou knížku a pak dělat v životě to co mě baví. Ale když už to asi studuji, tak bych se buď ráda pohybovala v módním odvětví a nebo kolem umění.

A blízká budoucnost?
Dokončit střední, přežít, udělat maturitu a ubírat svůj život nějakým smysluplným směrem. :)

7. Jaké jsou tvoje vlastnosti a jaké vlastnosti u lidí vyhledáváš?

Jsem milá, vysmátá, přátelská, docela líná, snad i trošku chytrá. Jsem plná naděje, občas optimismu a hlavně plná smíchu. Mé špatné stránky jsou urážlivost, náladovou a výbušnost. Když je toho na mě hodně, tak se prostě vztekám. :)
Podobné vlastnosti hledám i u ostatních. Mám ráda lidi s vlastními názory, zajímavými koníčky. Lidi, kteří se nebojí mluvit a smát. Mám ráda upřímné, milé a vtipné lidi. U kluků mám ráda originalitu a především, když dokáží jít za holkou a mluvit s ní z očí do očí. Žádnej facebook a pak v reálu ani pozdrav. :D
8. Co tě dokáže nejvíc potěšit?
Maličkosti, upřímné drobnosti a pozornosti. Potěší mě upřímný úsměv a smích. Nebo jen když si na mě někdo vzpomene, ať už pozdravem nebo pozváním ven. Potěší mě pravdivá pochvala nebo kompliment, těší mě hudba, umění a knížky. Prostě se tak nějak raduji skoro ze všeho, nebo se o to alespoň snažím.

9. Komu bys doporučila svůj blog a proč by se měli lidé na tvůj blog vracet?
Vesměs bych blog doporučila lidem, kteří mají rádi amatérské pokusy o umění nebo o módní tvorbu. Lidem, které zajímají nějaké ty optimistické žvásty a postřehy. A proč vracet? Nikdy nevíte, co se objeví příště, s čím se vytasím. Jestli s fotkami, kresbami, návrhy a nebo prostě jen se svou slovní zásobou. Je toho dost, ale nikdy jsem nikoho nenutila. ;)
10. Jakých největších úspěchů si v životě dosáhla?
Asi to, že jsem se narodila a ještě žiju? :D
Za své úspěchy považuji, když někomu dodám naději, nebo někoho inspiruji. To pak skáču radostí.
V blogovém světě je největší úspěch, že budu přijata do Autorského klubu. V literárním světě zas 3. místo v literární soutěži. Nakonec snad, že jsem se dostala na uměleckou školu (ač ta úroveň školy je chabá, ale měla jsem nejvíce bodů). Úspěchů bylo taky dost v tancování, mám doma nějakou medaili ... je toho dost, ale myslím, že největší úspěchy jsou ještě přede mnou a musím hodně makat, abych něco dokázala! ;)

Děkuji za rozhovor,
a doufám, že se někomu alespoň malinko líbil. A třeba někomu otevřel bránu k mému blogu. Kdo ví? Ale přeji Vám krásný den a mnoho úsměvů a úspěchů.
Také děkuji za rozhovor, skvěle jsi odpovídala a já se budu těšit zase na další rozhovor s dalšími blogery. Tak se ozývejte na můj e-mail verunka525@seznam.cz. :-)

Infinity
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 coco-ch coco-ch | Web | 13. září 2012 v 17:23 | Reagovat

je to príjemná osôbka! :) a skvelá bloggerka

2 denise denise | Web | 13. září 2012 v 17:42 | Reagovat

no v prosinci mám 18:D

3 denise denise | Web | 13. září 2012 v 17:49 | Reagovat

Já to nijak něřeším, at si kecaj co chtěj:D budu se učit kdy mi to vyhovuje nejvíc a nic s tím neudělají,mám svou hlavu.:D

4 denise denise | Web | 13. září 2012 v 17:52 | Reagovat

ale zase je chápu, maji mě rádi, a chtějí aby ze mě něco bylo, abych se v životě měla dobře.. ale to já vím a určitě nechci být žádný bezdák tak si ty přednášky mužou nechat pro sebe..kort když je slyším obden:D

5 Houp Houp | Web | 13. září 2012 v 17:59 | Reagovat

Děkuji a jinak mi to vůbec nevadí. :-) Pokud ti to neodstraší čtenáře, tak mi ta fotografie nevadí :-D  :-D

6 Em Age Em Age | Web | 13. září 2012 v 18:48 | Reagovat

"Asi to, že jsem se narodila a ještě žiju?" :D :D Jo, Houp. To taky považuju za úspěch! :D Njn.
Houp je skvělá bogerka.

7 Poe Poe | Web | 13. září 2012 v 20:35 | Reagovat

skvělý rozhovor :) příjde mi sympatická, a má na té fotce krásný šaty =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama