Rozhovor s Denisse

11. září 2012 v 21:05 | Infinity |  Rozhovory s blogery
Ani jsem nečekala, že o rozhovory bude takový zájem, mám opravdu radost, jste úžasné! :-) Tentokrát je na řadě rozhovor s Denisse, která vystupuje na svém blogu pod přezdívkou Shine. Rozhovor je skvělý a tuto blogerku mám ráda, protože píše moc pěkné články ze svého života. :)


1. Kdy ses rozhodla založit si blog? Jak dlouho už funguje?

Rozhodla jsem se založit si blog někdy kolem prosince,ale pořád jsem se neodhodlala,neměla jsem čas a nestíhala jsem,v tý době jsem žila trochu "jinak",než ted,měla jsem blbý období a poté,co to
období skončilo,jsem se konečně dokopala k tomu,založit blog. :-) Takže můj blog funguje od února 2012.

2. Přemýšlela jsi někdy nad tím, že bys blog zrušila?

Nikdy jsem nepřemýšlela nad tím,že zruším tento blog,který mám-znamená pro mě hodně,vkládám do něj polovinu sebe,píšu tam skoro všechno,i to,co bych neměla...

3. Stalo se ti, že by ses na blogu setkala s nějakými negativními názory?

Na tomto blogu se mi to stalo 2x-dotyčné mě nazývaly děv*ou,jinak se mi to nestalo.:-)) každopádně počítám s tím,že sem tam nějaký ten negativní názor určitě ještě bude.

4. Narazil někdy na tvůj blog někdo z tvého okolí a tobě to bylo nepříjemné?

Tak zrovna na blogu,na kterým jsem ted,tak ne-lidem,kterým jsem chtěla,tak jsem jim můj blog dala :-)).Na minulých blogách se mi to ale stávalo běžně-ve 12 letech na můj blog přišla škola,psala jsem v tý době na blog hrozný věci o sobě a nejen o sobě,moje máma byla kvůli tomu semnou předvolána do školy a hrozila mi dvojka z chování.Vůbec nechápu,jak na můj blog škola mohla přijít,měla jsem v tý dobe nervy v kýbli ještě dlouho po té aféře.Ale ted,když si na to vzpomenu,musím se už jen smát tomu,jak jsem byla blbá...z chyb se člověk učí.

5. Jaké jsou tvoje koníčky?

Hlavně hudba.Miluju hudbu,hudba pro mě znamená mnoho-miluju zpěv,7 let jsem zpívala v ZUŠ a vyhrávala soutěže se zpěvem po ČR,pak jsem s tím musela skončit,kvůli škole,ale zpívám jinak pořád! Dále hraju na bicí, občas na bassu a hlavně,co mě baví je psaní textů.Píšu si texty k písním,mám v plánu rozjet můj "projekt",až bude čas.Dále miluju tanec-tancovala jsem balet 8 let,a musim se přiznat,když jsem doma sama,tancuju ho ráda i sama.

6. Jaké jsou tvoje plány do budoucna? Máš nějaké vysněné povolání?

Chtěla bych se přestěhovat z ČR,pokavad' by to bylo možné.Chtěla bych navštívit San Francisco,je to mé vysněné město,město jak stvořené pro mě.... byla bych úplně nejštastnější,kdybych tam i mohla bydlet,samozřejmě budu dělat vše pro to,aby to tak bylo-nechci své sny snít,chci je žít.
Po střední škole bych chtěla jít určitě na vysokou.Nyní studuji ekonomické lyceum a po ukončení,zdali to bude možné,bych chtěla na vysokou školu ekonomickou nebo na vysokou školu právnickou.
Chtěla bych být zprvu třeba sekretářkou,poté ředitelkou něčeho nebo překladatelkou...

7. Jaké jsou tvoje vlastnosti a jaké vlastnosti u lidí vyhledáváš?

Jsem sebevědomá,cílevědomá,arogantní,přátelská,temperamentní,otevřená,akční,upřímná,bláznivá,náladová a někdy bohužel egoistická,ale jen v nějakých směrech.U lidí vyhledávám upřímnost,otevřenost,akčnost,dobrosrdečnost.

8. Co tě dokáže nejvíc potěšit?

Raduju se z maličkostí,někdy maličkosti dokážou potěšit úplně nejvíc...jinak miluju,když mi muž donese růže.

9. Komu bys doporučila svůj blog a proč by se lidé na tvůj blog měli vracet?

Můj blog bych doporučila těm,kteří rádi čtou zmatený deníky a doporučila bych ho lidem,kterým nevadí,že věčně píšu o nějacích mužích.
Na můj blog by se měli vracet z toho důvodu,že se těší na další šílenej článek.

10. Jakých největších úspěchů jsi v životě dosáhla?

Hodně úspěchů jsem pochytala v základní umělecké škole,nyní za úspěch považuji dvojku z matematiky.

Děkuju :-)))) ráda jsem odpovídala

Také moc děkuju za skvělý rozhovor! :-) Pokud i vy máte zájem se mnou udělat rozhovor, pište na můj e-mail verunka525@seznam.cz. :-)

Infinity
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lilly Lilly | E-mail | Web | 12. září 2012 v 12:51 | Reagovat

Presne takéto otázky dávam aj ja v rozhovoroch. Až mi je to podivné.
Túto bloggerku nemám rada. Prvé, čo ma odradzuje od jej blogu je layout. Raz som bola na jej blogu a mama sa ma spýtala, čo to pozerám za porno. Je to dosť také ... blbé. A celkovo ma nejako nezaujala svojím písaním. Tým nechcem povedať, že je zlá bloggerka, len nie je podľa môjho vkusu.

2 Em Age Em Age | Web | 12. září 2012 v 15:03 | Reagovat

Cha, dvojku z matiky taky považuju za úspěch! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama