Rozhovor s Dádou

9. září 2012 v 19:05 | Infinity |  Rozhovory s blogery
Jsem ráda, že odpovídáte na moje otázky a že se tato rubrika rozrůstá o další rozhovory. Další rozhovor je s milou a příjemnou blogerkou Dádou, která má blog plný rad, tipů a svých úvah. Podle mě skvěle odpověděla na mé otázky a jen mi potvrdila, jak je skvělá. :-)


1) Kdy ses rozhodla založit si blog? Jak dlouho už funguje?

Tak tento blog jsem založila přesně 31. srpna tohoto roku ani nevím, najednou mi prostě to blogování začalo hrozně chybět, protože už dříve jsem pár blogů, takové ty klasické dětské a pak tedy ten poslední byl víceméně autorský a ten jsem měla dost ráda...

2) Přemýšlela jsi někdy nad tím, že bys blog zrušila?

U mého nynějšího blogu jsem nad tím nepřemýšlela, ale právě svůj poslední jsem smazala, kvůli okolí, více se dočtete v otázce číslo 4. =)

3) Stalo se ti, že by ses na blogu setkala s nějakými negativními názory?

Na blogu ani v okolí zatím víceméně nějaký negativní názor nebyl, já beru názory, samozřejmě ať jsou jakékoliv, ale pokud někdo napíše neoprávněně, pak se samozřejmě bráním. Ale naštěstí zatím vyloženě nějaký názor, který by mi chtěl ublížit nebyl.

4) Narazil někdy na tvůj blog někdo z tvého okolí a tobě to bylo nepříjemné?

Tak, tohle je přesně otázka pro mě. Měla jsem dříve kamaráda, který byl gay a souhlasil s tím, abych napsala článek na svůj blog o homosexuálech a jaký mám na ně názor a tento článek mu věnovala. Bohužel si tento článek přečetlo pár lidí z okolí a on poté prohlašoval, že jsem to napsala za jeho zády, pár lidí se na mě naštvalo, přitom jsem nenapsala absolutně nic zlého, ale zkrátka najednou jsem byla za tu nejhorší, že jsem o něm napsala, že je homosexuál, což on je a ještě s článkem skutečně souhlasil. Naštěstí se situace urovnala, nicméně, já už o takového "kamaráda" nestojím a alespoň jsem viděla, co dokáže jedno tvrzení vyvolat.

5) Jaké jsou tvoje koníčky?

Tak koníčků mám spousty, miluji módu a kosmetiku, takže z toho je jasné nakupování, ráda se scházím s přáteli, kdy probíráme různá téma nebo jen tak sledujeme film, miluji focení, ať už stojím někomu modelem já nebo fotím já, obojí je pro mě vždycky velký zážitek a takový i adrenalin, když vás fotí fotograf a vy se snažíte, aby se spolupráce povedla, mám domácí zvířátko, králíčka Palačinku, která nyní zaplňuje můj život hlavně přes týden, když je přítel v Brně na škole a nevidíme se, samozřejmě můj přítel, kterého už 6 let miluji jako ta největší zamilovaná holka, rodina a v neposlední řadě můj blog a blogy slečen, které ráda navštěvuji a počtu si zde zajímavé články.

6) Jaké jsou tvoje plány do budoucna? Máš nějaké vysněné povolání?

Tak mým největším plánem do budoucna je momentálně udělat maturitu, která mě tento rok čeká, protože studuji na ekonomické škole se zaměřením na cizí jazyky, mám povinnou maturitu i z předmětů jako je ekonomika, bankovnictví, ale také účetnictví, kterého se zrovna dost bojím, nicméně, snad to zvládnu a po maturitě se uvidí =)

7) Jaké jsou tvoje vlastnosti a jaké vlastnosti u lidí vyhledáváš?

Mojí nejhorší i nejlepší vlastností je upřímnost a důvěra. Upřímnost v dnešní době není příliš vítána a důvěry člověka ostatní snadno zneužijí. Takže se snažím věřit jen mým nejbližším, ale opravdu na 100% věřím asi jen sama sobě. A co u ostatních vyhledávám? To se nedá asi říct, nejdřív lidi poznám a pak až si z toho udělám nějaký rozumný úsudek, ale jestli opravdu něco nesnáším jak je to arogance, závist a lidská hloupost.

8) Co tě dokáže nejvíce potěšit?

Já jsem taková, že mě potěší naprosto všechno. Naučila jsem se za svůj život radovat z maličkostí a věřte mi, je to to nejlepší, co člověka může potkat, takže mě potěší i krásné počasí nebo pohled do přírody.

9) Komu bys doporučila svůj blog a proč by se lidé na tvůj blog měli vracet?

Blog bych doporučila každému, kdo má rád kosmetiku, módu, také takové to deníčkové autorské čtení, nedávno jsem zaslechla názor, že ty starší holky jsou většinou na mladší čtenářky takové "nadřazené v chování!, holky, je mi 19 let a ráda si popovídám s každým a nedělám žádné rozdíly a vůbec ne ve věku, to je hloupé.

10) Jakých největších úspěchů jsi v životě dosáhla?

Tak doufám, že ještě nějakého velkého úspěchu v životě dosáhnu, pro mě by byl asi největším úspěchem šťastný, rodinný život, ale kdo ví, co nám život přinese, takže jsem teď asi nejradši za svůj vztah s přítelem a se svojí rodinou, mám je všechny moc ráda.

Infinity, moc děkuji za otázky, jsou rozumně volené a odpovídala jsem upřímně a jak to cítím.

A já moc děkuju za tvé odpovědi. :-) Pokud i vy máte zájem se mnnou udělat rozhovor, pište mi na e-mail verunka525@seznam.cz .

Infinity
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Em Age Em Age | Web | 9. září 2012 v 19:29 | Reagovat

Skvělej rozhovor a to na fotce je Dáda? Opravdu nádherná! O_O  :-D Zaujala mě čtvrtá otázka a Dádin příběh mě opravdu skoro naštval - lidi jsou dneska neskuečný svině. A to jsem si myslela, že jsou homosexuálové fér.

2 Dáda Dáda | Web | 9. září 2012 v 19:29 | Reagovat

Ještě jednou moc děkuju, jsi zlatá =) A svátek nemám, jsem Dáda jako Dagmar =), ale je hezké, že sis všimla =)

3 Dáda Dáda | Web | 9. září 2012 v 19:43 | Reagovat

Jinak v té první otázce, jsem se trošku přepsala, samozřejmě tam má být "31.srpna tohoto roku" =D, trošku jsem předběhla dobu =D

4 denise denise | Web | 9. září 2012 v 20:01 | Reagovat

Moc hězký rozhovor a slečna hezky odpovídala:)

5 Míša Míša | Web | 9. září 2012 v 20:48 | Reagovat

Pěkný rozhovor :)

6 coco-ch coco-ch | Web | 10. září 2012 v 16:05 | Reagovat

je sympatická :) .. veľmi!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama