Září 2012

Zlomené srdce

29. září 2012 v 18:04 | Infinity |  Jednodílné

Zlomil mi srdce a já jsem se musela dívat na to, jak je šťastný s jinou. Připadalo mi, jako bych měla v hrudi velkou díru, kterou nemohl zaplnit nikdo jiný než on. O to víc mě bolelo, že holka s kterou chodí, je moje bývalá nejlepší kamarádka. Ztratila jsem dvě nejdůležitější osoby v mém životě. Po večerech jsem plakala a vzpomínala na ty krásné chvíle, které jsme společně zažívali. Chyběla mi i Kristýna, která mě tolik zklamala. Jak mi něco takového mohla udělat? Úplně mě zničila, byla jsem jako chodící tělo bez duše. Rodiče o mě měli starost, neměla jsem ani chuť k jídlu, neměla jsem v životě už žádný cíl. Takhle to trvalo celý rok, než jsem se přes to dokázala přenést a opět jsem začala žít. Byl to nejhorší rok v mém životě a můj vztah ke klukům se během té doby naprosto změnil. Už jsem žádnému nevěřila a nechtěla jsem dát žádnému šanci. Ztratila jsem i spoustu přátel, protože jsem nebyla schopná se pořádně s lidmi bavit, ztratila jsem k nim naprsto důvěru. Bylo těžké si je získávat zpět na svou stranu a přesvědčit je, že už jsem v pořádku. Ale tato zkušenost ze mě udělala silnějšího člověka, který už se nenechá takhle zlomit. Všechno zlé je přeci jenom k něčemu dobré..

Moc bych chtěla poděkovat Em Age, že mi poslala jednu webovou stránku, kde je plno pěkných obrázků a já jsem si vybrala zrovna tenhle, abych na něj napsala tento příběh. Snad se vám líbil. :-)
A na závěr musím ještě podotknout, že příběh je vymyšlený, takže si nemyslete, že se mi teď něco takového stalo. ;)

Infinity

Proč to označení SWAG?

27. září 2012 v 22:05 | Infinity |  Tok mých myšlenek
Stejně nechápu, proč někoho označujeme, že má swag. Co to jako má být? Co to je za nový trend? Když máš swag jsi něco víc? Přijde mi to hloupé škatulkování. Hlavně jsem na to slovo naprosto alergická. Možná je to tím, že to lidé poslední dobou cpou všude. Existují dvě skupiny lidí. Jedna skupina je příznivcem této nové módy a druzí jsou zase naprosto proti tomu a já se řadím k té druhé skupině. Ať si každý nosí, co chce, ale ať PROSÍM ke svým fotkám nedává popisek SWAG. Je to ubohé. Stejně si myslím, že časem se na toto slovo zapomene a přijde zase něco nového, na co spousta lidí zase začne reagovat a budou z toho hotoví. Přijde mi, že lidé jsou ovce a mají neustále potřebu naslédovat stádo a už nedokážou oslovit něčím svým. Přijde mi, že poslední dobou úplně zmizela originalita. Ale proč?
Buďte sví a nedělejte ze sebe někoho, kým nejste jen proto, abyste se někomu zavděčili. Časem toho budete určitě litovat. Mám ráda lidi, kteří mají svůj názor na věc a nestydí se nahlas říct, co si opravdu myslí. A nesnáším lidi, kteří trpí předsudky. Kterým běhají hlavou myšlenky typu : A co by na to asi řekli ostatní? Na to se vykašlete, řiďte se svými instikty a svým srdcem. Já jsem šťastná za to, že se nenechám nikým ovlivňovat a jedu si to svoje. :-DTak tenhle obrázek to naprosto "zabil". :DDD

Infinity

Píseň z nebes

26. září 2012 v 19:00 | Infinity |  Do mých uší
Tak říkám písničkám, které mě chytí za srdce a musím si je pořád pouštět dokolečka. :3
A tady je jedna z nich. Na jednom blogu jsem narazila na tuto nádhernou písničku, která v této složce nesmí chybět! :-)


Mám Lanu moc ráda, dalo by se říct, že je pro mě vzorem. Má nádherný hlas. :3

A hlasujte pro mě prosím TADY.

Infinity

Posílejte mi vaše fotky

24. září 2012 v 21:06 | Infinity
Nikdo z vás mi zatím neposlal fotky, které budu přidávat k mým článků. Už mě nebaví stále přidávat obrázky z weheartit.com, chtělo by to změnu, tak se obracím na Vás. Své fotky s jakýmkoliv tématem mi posílejte na e-mail verunka525@seznam.cz. Uděláte mi radost každým vaším mailem a tím pádem si zviditelníte i svůj blog, protože pod každou vaší fotku přidám zdroj vašeho blogu.

Tumblr_ma7xovljgd1qid7hjo1_250_large

Jedná se jen o informativní článek. :-)

Infinity

Knihy, které chci přečíst

24. září 2012 v 18:05 | Infinity |  Knihy a mé recenze
I když teď nemám šanci přečíst si jinou knihu než ze seznamu povinné četby, doufám, že se mi naskytne nějaká volná chvilka a já se budu moci začíst i do jiných knih, chtěla bych přečíst tyto knihy:


Četla jsem úžasnou recenzi o této knize a moc ráda bych si jí přečetla..

Anotace: Představte si, že vám jednoho dne začnou do dopisní schránky chodit hrací karty se zašifrovanými úkoly - máte vstoupit do života úplně cizím lidem a najít způsob, jak jim pomoci v jejich nelehkém osudu. Nevíte, kdo vám karty posílá ani proč si vybral zrovna vás. Jasné je jenom to, že ví o každém vašem kroku a nenechá vás na pokoji, dokud sám nebude chtít přestat. Má vás zkrátka v hrsti. Přesně v této situaci se ocitá Ed Kennedy, devatenáctiletý taxikář, který až doposud dělil svůj čas mezi kamarády Marva, Ritchieho a Audrey (do které je beznadějně zamilovaný), věrného psa Portýra, hraní karet a svou práci, a má pocit, že se už na nic dalšího nezmůže. Ed na svých záchranných misích schytá spoustu bizarních výprasků, ale s každým úkolem roste jeho schopnost poradit si se vším sám a také vědomí, co musí udělat, aby jeho život za něco stál. Vyprávění vás upoutá situačním humorem a trefnými komentáři dospívajícího hrdiny.

Už anotace mě oc zaujala a jsem vážně zvědavá, jestli se mi kniha bude líbit, musím si ji zaručeně koupit.


Tato kniha vypadá zajímavě, už mi leží v knihovničce asi rok a doufám, že se k ní brzy dostanu. Přáběh zní sice docela morbidně, ale i tak mě zajímá..

Anotace: Policejní vyšetřovatel v Dublinu Rob Ryan se svou kolegyní Cassií Maddoxovou dostanou na starost případ dvanáctileté holčičky brutálně zavražděné v lese blízko místa, kde si před dvaceti lety hrály o prázdninách tři děti a dvě z nich se už nikdy nevrátily. To třetí, které se vrátilo a které si ale vůbec nic nepamatovalo, je Rob Ryan, jenž si kvůli svému traumatickému zážitku dokonce i změnil jméno. Nový případ, který je čím dál jasněji provázaný s onou starou tragédií, otvírá Robovu hluboce skrytou minulost a každá stopa pátrání vede vždycky do lesa. Tana Frenchová je mladá irská autorka, vystudovala herectví a v současné době žije v Dublinu. Její debut z r. 2007 se stal v žánru kriminálních thrillerů senzací roku.

To

A nakonec kniha, kterou chci přečíst opravdu dlouho.. Je od mého nejoblíbenějšího spisovatele Stephena Kinga.

Anotace: Příběh o klaunovi Pennywiseovi, který je ztělesněním věčného zla a který zabíjí děti v mainském městečku Derry. Parta kamarádů kolem Billa Denbrougha, říkající si "Smolaři", se mu rozhodne čelit nejen proto, že Billův mladší bratr byl jednou z klaunových obětí. Na podzim 1957 se dávají do boje - Smolaři versus Pennywise - s úmyslem zničit ho. Avšak v roce 1985 je TO znovu zpátky - a tentokrát je Billem a spol už opravdu rozladěné!

Četli jste nějakou z těchto knih?

Infinity

Jedno z nejlepších rozhodnutí vůbec

22. září 2012 v 0:47 | Infinity |  Tok mých myšlenek
...Bylo založit si blog.. Mám pocit, že na této stránce jsem se našla, zde se mohu vypsat ze všech mých pocitů, názorů a myšlenek. To je přesně to, co já potřebuju. Jsem typ člověka, který nedokáže své myšlenky dusit v sobě a potřebuje je vyventilovat, ať je to jakoukoliv formou. Také se mi díky blogu v hlavě neustále honí nové nápady na články, stále mám nějakou inspiraci. Poznala jsem také spoustu blogů, kde se cítím dobře a s kterými si moc ráda vyměňuji komentáře. Přijdu si tu jako doma. Tato stránka je podle mě ta nejlepší na celém internetu, jsem vážně šťastná, že jsem narazila na blog.cz. Ještě jsem se na mém blogu nesetkala s negativními názory, vždycky se dočkám jen povzbudivých komentářů, které mě ženou dál. Víte, jako člověk se narodí s tím, že umí zpívat, hrát nebo má talent na cokoliv jiného, já mám pocit, že jsem se narodila s tím, že bych prostě nemohla být bez psaní. Kdybych nemohla psát, byla bych úplně ztracená. A blog mi v této mojí potřebě neustále vypisovat další a další mé pocity, myšlenky, úvahy, dává úžasnou možnost poslat má poselství dál a slyšet názor ostatních. Dříve jsem si psala deníček, ale přeci jenom nebylo to ono, mohla jsem si v něm listovat jen já a nikdo jiný k němu neměl přístup a to byl ten problém.. Potřebovala jsem odezvu někoho, kdo by sdílel mé pocity. Proto tato stránka je pro mě tak dokonalá. Mám možnost se každým článkem zlepšovat a zlepšovat. Když si čtu deníček, který jsem si psala, když mi bylo 14, musím se smát. Jsem mnohem dál a doufám, že se ještě stále posouvám dopředu.
Mým snem v blogovém světě je dostat se do Autorského klubu, vím, že už jsem to tady jednou už psala, ale já doufám, že se mi to jednou opravdu splní. Pro mě by to byla ohromná čest. Mít na blogu ikonku, že jsem členem Autorského klubu, to je vastně taková známka kvalitního blogu. Patřit mezi ty nejlepší, přesně to si já přeju.

Cute-fashion-keep-calm-favim.com-265424_large

Infinity

Rozhovor s Bonitkou

20. září 2012 v 13:18 | Infinity |  Rozhovory s blogery
Tentokrát na mé otázky odpovídala Bonitka, která má skvělý blog, na který se ráda vracím. Líbí se mi na ní, že je vždy upřímná a nestydí se svůj názor říct nahlas. Rozhovor je opět skvělý a o této sympatické blogerce vím díky němu mnohem víc. :-)

Abtklimp

1) Kdy ses rozhodla založit si blog? Jak dlouho už funguje?

Tak blog som si založila myslím že v januári roku 2009 a funguje zatiaľ 3 roky ;)

2) Přemýšlela jsi někdy nad tím, že bys blog zrušila?

Nie,tento určite nie. Mala som aj predošlé blogy,no tento by som nikdy,NIKDY bez fakticky pádneho dôvodu nezrušila ;)

3) Stalo se ti, že by ses na blogu setkala s nějakými negativními názory?

Áno a stretávam sa s tým aj teraz ;) Holt,nikdy sa nezavďačíš všetkým. Každý má iný vkus,záľuby a podobne. No občasne by si mohli niektorí ľudia dávať pozor na ústa ! -_-"

4) Narazil někdy na tvůj blog někdo z tvého okolí a tobě to bylo nepříjemné?

No,narazil naň môj bratranec a 3 kamarátky :D Z toho dve sa už nepamätajú,jedna má blog taktiež a bratranec tam taktiež nechodí ;) Takže neva :) No pokiaľ by sa o tom dozvedeli nejaké osoby,nebolo by mi to síce príjemné,ale určite by som ho kvôli tomu nezrušila !

5) Jaké jsou tvoje koníčky?

Mám rada grafiku. Strašne ! Ďalej rada kreslím,maľujem,cvičím,chodím von,počúvam hudbu ... Je toho strašne veľa ;)

6) Jaké jsou tvoje plány do budoucna? Máš nějaké vysněné povolání?

Chcela by som byť buď grafičkou alebo právničkou. Je to dosť rozdielne,ale asi si vyberiem právo ... A plány do budúcna ?! No,určite by som chcela mať min. dve deti & dvoch krásnych dobermanov ! *o* <3 ♥

7) Jaké jsou tvoje vlastnosti a jaké vlastnosti u lidí vyhledáváš?

Takže,som milá,priateľská,zábavná,za každú srandu.výbušná.cholerická,drzá,neprípustná,kúštik namyslená a tak podobne :D Mám aj iné dobré vlasnosti,ale čo,nebudem sa predsa chváliť ;D *smiech* U ľudí vyhľadávam predovšetkým zmysel pre humor,ale aj vážnosť a pochopenie ...

8) Co tě dokáže nejvíce potěšit?

Hm ... Pokiaľ vydím nejaké výsledky po tom,keď cvičím,alebo ak mi niečo niekto daruje bez toho,aby som o tom vopred vedela ! :3 Samozrejme sú aj iné veci ;) ...

9) Komu bys doporučila svůj blog a proč by se lidé na tvůj blog měli vracet?

Tak blog by som odporučila každému,teda ten svoj. Sú tam rozličné veci ako módne inšpirácie,fitness,grafika,tipy/triky, DIY a podobne,takže verím,že niekto si tam určite nájde to svoje ;) A prečo ? No,pretože mám rada ľudí,nové zaujímavé blogy a taktiež rada čítam komentáre <3

10) Jakých největších úspěchů jsi v životě dosáhla?

Hm ... Mala som od zač. školy možno na vysvečku dokopy 4 - 5 dvojky. Ďalej som mala na polrok v devine čisté jednotky a dostala som sa na druhý najlepší gympel v našom meste,ktorý je známy aj vo svete. Ďalej to,že viem ako-tak tvoriť grafiku a taktiež kresliť :) A mojím najväčším úspechom je to,že mám najúžastnejšiu maminu na svete <3

Moc děkuji za rozhovor! :-) Jestli i vy se mnou chcete udělat rozhovor, pište mi na verunka525@seznam.cz.

Hodnocení blogu Daniela Hlouška

19. září 2012 v 11:30 | Infinity |  Hodnotím blogy
Dnes budu hodnotit blog Daniela Hlouška.
Co na jeho blogu naleznete: Psychologii a úvahy.


První dojem: První dojem je skvělý, líbí se mi jednoduchý design, podle kterého poznáme, že se jedná o blog, který určitě zaujme. Když se začteme do článků zjistíme, že majitel blogu je velmi inteligentní. 5/5

Desing: Design se mi líbí, nemám mu co vytknout, hlavně menu je pěkně vyřešené. Líbí se mi kombinace modré, šedé a bílé barvy. 5/5

Články: Ty považuji za nejkvalitnější položku tohoto blogu. Dokáží zaujmout a donutí nás přemýšlet nad daným tématem. Díky tomuto blogu jsem se dozvěděla mnoho zajímavých věcí o záležitostech, které mě zajímají. 5/5

Myslím si, že právem je blog Daniela Hlouška nominován na blog roku. Dala jsem mu hlas, protože se jedná o jeden z nejkvalitnějších blogů vůbec. Určitě se budu k tobě vracet nadále a určitě v blogování pokračuj!

Získáváš ode mě plný počet bodů, protože si to zasloužíš! :-)

Chcete taky ohodnotit blog? Pište SEM.

Infinity

Rozhovor s múzou

18. září 2012 v 12:12 | Infinity |  Jednodílné
Tak jsem se rozhodla, že se také zapojím do tohoto projektu. Snad se vám bude líbit, jak jsem se toho zhostila. :-)

Já: "Ahoooj, dlouho jsme se neviděli. Jak je možné, že ses rozhodla, že mě konečně navštívíš?"
Múza: "No, víš, už bychom mohli vymyslet něco nového, co zaujme ostatní a nebude to opět další lovestory, které obvykle píšeš. Chtělo by to přijít s něčím jiným. Co říkáš na to, že bys naspala něco fantasy? To jsi přeci nikdy nezkoušela a uvidíme, jestli nám to půjde. Já už mám tolik nápadů, kterými bych tě mohla inspirovat.
Já: "A ty si myslíš, že mi půjde psát něco o vílách, skřítcích a nevídaných říších?"
Múza: "Já si myslím, že bys do toho měla jít, aspoň překvapíš ostatní. A zjistíš, že jsi dobrá i v psaní něčeho jiného než romantických povídek."
Já: "Ale vždyť jsem ještě nedopsala povídku Staň se mou ženou a ty moc dobře víš, jak moc bych chtěla."
Múza: "Když já nevím, jaké nápady ti na tuto povídku už dávat. Já se pořád nemohu rozhodnout, jestli se ti dva vezmou nebo jestli ona uteče od oltáře."
Já: Možná by bylo dobré tuto povídku ukončit ne zrovna šťastným koncem. Už mi začínají lézt krkem ty stále opakující se klišé. Ale zase se bojím, že zklamu mé čtenáře, kteří si právě šťastné konce vyžadují.
Múza: "Kašli na ostatní, je jenom tvoje a moje věc, jak budeš psát. A co se pořád tak usmíváš?"
Já: No víš, dneska se mi stala moc příjemná věc, kterou jsem stále plná, ale ještě si ji nechám pro sebe."
Múza: Víš moc dobře, že nemám ráda, když máš přede mnou tajnosti. Mohla bych se na tebe vykašlat a nedat ti žádné nápady. Takže se mnou budeš muset spolupracovat.
Já: "No dobře, týká se to jednoho kluka, dneska jsme spolu prožili krásné chvíle a já vím, že pokaždé, když se mi podobné momenty přihodí, ty jsi plná nových námětů pro mé povídky."
Múza: Myslím si, že ty už moc dobře víš o čem psát a mě ani nebudeš potřebovat, moje milá.


Infinity

Jak chutná štěstí?

17. září 2012 v 21:14 | Infinity |  Útržky z mého života
Znáte ten pocit, když se splní vaše přání a vy jste nejšťastnější na světě? To já právě zažívám, nedokážu slovy vyjádřit, jakou mám radost, protože to snad ani nejde. Vážně, já kdybych mohla skákat deset metrů vysoko, tak to udělám, abych tím vyjádřila, jakou mám radost. Zatím vám nesdělím o co jde, abych to nezakřikla a opravdu se to zítra stalo, ale čeká mě něco neskutečného a já v noci snad neusnu, jak se těším. O tomto sním už tak rok, rok si říkám, jaké by to bylo, kdyby se to stalo skutečností a teď jsem se konečně dočkala. To čekání stálo za to. Srdce mi div nevyskočí z hrudi, usmívám se od ucha k uchu, nemůžu popadnout dech. Přála bych vám, abyste tohle taky zažili. Dalo by se říct, že mám slzy v očích, jak jsem šťastná. Potřebovala bych od někoho štípnout, aby se mi potvrdilo, že se nejdená jen o sen. Věřím v to, že ten moment bude dokonalý. A přeci jen se sny plní a kdo říká, že ne, tak lže. Mně se momentálně můj sen splnil. Srdce mi stále buší jako o závod a já mám chuť celému světu říct, jak moc šťastná jsem... :-)

Happymantra_large

Infinity