Sny

16. srpna 2011 v 14:01 | Infinity |  Tok mých myšlenek
Protože téma tohoto týdne je opravdu nepovedené a o Toaleťáku se mi psát nechce, vymyslela jsem si své téma. :)
Ráda bych napsala o snech, které mě provázejí jak v životě, tak ve spánku.

Začnu sny, které mě provázejí ve spánku. Nemám je ráda. Poslední dobou se mi zdají sny, které ve spánku naprosto vnímám, ráno se ale proberu s divným pocitem. Sice si určitý sen už přesně nepamatuji, ale nemám z něj dobrý pocit. Nevím, co to o mně vypovídá, ale už je to dlouho, co se mi zdál krásný sen a já se probudila s úsměvem na tváři. I když spánek miluju a nikdy bych se ho nedokázala vzdát, z mých snů prostě nemám dobrý pocit a někdy jsem schválně déle vzhůru, abych zas nemusela upadnout do říše snů. Jediné, co mám hrozně ráda je ten pocit, když usínám a najednou někam padám, jak kdybych létala a pak s sebou cuknu, protože ten pád je tak trochu nepřirozený. Jenže v tu chvíli je to něco neuvěřitelného. Jak kdybych létala někde mimo mé tělo. Pak ale tvrdě usnu a začínají se mi zdát mé sny. Neumím posoudit, jestli se mi zdají celou noc nebo jen chvíli, ale přijde mi to jako věčnost. Mé sny jsou většinou o lidech z mého okolí, o mých kamarádech a vždycky se nacházejí v divné situaci, dělají neobvyklé věci a já se jich v tom snu většinou ptám, co to jako má znamenat. Pamatuji si jednu noční můru, co se mi zdála nedávno. Přišla jsem na maturitní ples a to jen v noční košili, všechni se na mě dívali s otevřenou pusou a smáli se mi. Já tam nehybně stála a sama jsem nechápala, proč na sobě mám zrovna noční košili. Po chvíli jsem s brekem z toho plesu musela utéct. Slyšela jsem, že když se vám něco podobného zdá, znamená to velkou ostudu. To se nevyplnilo, naštěstí.A teď mé životní sny. Už jsem tu o nich psala. Takže to bude ta kratší část. Chci vystudovat žurnalisitku, stát se novinářkou nebo spisovatelkou. Vím, že mám vysoké cíle, ale moc bych jich chtěla dosáhnout. Věřím si, takže doufám, že v tom nebude takový problém. Je mi jasné, že v životě není nic zadarmo a budu muset na sobě pořádně zamakat, ale to já udělám s radostí. A víte co je ještě můj obrovský sen? Najít si přítele, který mě bude milovat takovou, jaká jsem. A mít s ním dlouhý a pevný vztah o vzájemné důvěře, kdy jeden druhému budeme naprosto odevzdáni. Chci zažít vztah plný lásky, vášně, porozumění. Já věřím, že jednoho dne takového muže najdu. :-)

The_dreamcatcher_2_by_lolo_o-d46m6ig_large

Tumblr_lpzgjsyivw1qd9v71o1_500_large

Tumblr_llagnjhh0s1qcxieko1_500_large_large

Infinity
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Marmeládová princezna Marmeládová princezna | Web | 16. srpna 2011 v 14:26 | Reagovat

Moc pěkně napsané :-).

My, když jsme se nastěhovali do baráku a já jsem začala spát ve svém vlastním pokoji, který je úplně první na ráně po vstupních dveřích, tak se mi začali zdát zlé sny, protože jsem se bála, že nás někdo bude vykrádat a já budu první na ráně a když se vzbudím, tak mě zabije a takové "blbosti" :-D. To ale počase vystřídali noční můry ze školy, to bylo tak od 2-5 třídy :-D. To se mi zdálo, že mám ten úkol blbě apod. To se naštěstí na gymplu změnilo a o škole už se mi nezdá, dyštak jenom o kamarádech,něco podobného jako ty píšeš...:-). Ale poslední dobou se mi nezdá nic a nebo si to vůbec nepamatuju.

Ale dalo by se říct, že to že se mi teď nic nezdá je tím, že chodím spát pozdě. Když jdu spát třeba v 11, tak se mi něco i zdá, ale není to třeba moc pěkné, tak jsem začala chodit spát třeba ve 3 ráno a to už se mi potom nic nezdá. V podstatě se tím bytím vzhůru taky vyhýbám říši snů :-D :-D.

Přeju ti, aby se ti ty tvé životní sny vyplnily, aspoň z části, když ne celé. Ale nejsou tak nereálné, takže držím palce :-). Třeba od tebe jednou budu číst články v nějakých dobrých novinách :-).

Já a kreativní člověk :-D ? Tos mě dostala...:-). Je pravda, že fůrt něco vymýšlím a ráda bych to i uskutečňovala, ale často není jak, hlavně ve škole :-D. Víc než ty teda ale určitě néé :-D :-P. To si povíme, až budeš tou slavnou novinářkou nebo rovnou spisovatelkou :-P.

2 sweet-breeze sweet-breeze | Web | 16. srpna 2011 v 14:59 | Reagovat

díky, já mám taky strašnou radost! uvidíme co dál, no :)
Jinak to se mi taky stává, že zavřu oči a cejtim jak padám a najednou sebou cuknu. Nedokážu to pochopit, to se stává skoro všem!
Sny miluju, nikdy se mi naštěstí nezdálo nějak nic hnusnýho, ani se mi nestalo, že bych se probudila s divnym pocitem jak píšeš

3 Chloé* Chloé* | Web | 16. srpna 2011 v 18:08 | Reagovat

Krásné napísané :) Ja verím v to že sny sa plnia

4 jealous jealous | Web | 16. srpna 2011 v 20:55 | Reagovat

Za prvé moc dobre sa mi to čítalo. Ja milujem spánok. A milujem sny. Keď sa mi sníva niečo krásne. A ja si vždy myslím,že je to úplná pravda. Lebo mne sa to vždy sníva ako keby to bolo naozaj. Cítim to úplne. Potom to probuzení je horší. Ale tiež nemám rada,keď sa ráno zobudím s divným pocitom lebo sa mi sníval čudný sen a neviem si ho ani dať dokopy. Ale ten pocit je naozaj divný.. :-?
No a potom tie životné sny. Dúfam,že sa ti to splní. Všetko čo chceš. Do botky. Myslím si,že áno,ale všetko postupne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama