Srpen 2011

Adele - Set fire to the rain

29. srpna 2011 v 11:55 | Infinity |  Do mých uší
Tato písnička vystihuje všechny pocity, které člověk v sobě jen může mít. Je tak úžasná a Adele má boží hlas! Doufám, že se Vám písnička bude líbit tak, jako mně. Jsem schopná si ji pustit tak 10x za den a neohraje se mi. Když jsem tuto píseň slyšela poprvé, měla jsem slzy v očích, hlavně text jak je výstižný a melodie se moc dobře poslouchá. :-)


Infinity

Tolik inspirace kolem mě

22. srpna 2011 v 22:47 | Infinity |  Útržky z mého života
Ani nevíte, jaký kámen ze srdce mi spadl, když jsem zjistila, že nejlepší kamarád na mě naštvaný vůbec není a zase jsme si psali a vtípkovali jsme o všem možném. Ach ta láska (z mé strany)..

Tumblr_lq1k1l7bbv1qjrrofo1_500_large

Dnes jsem úplně koukala na mou návštěvnost s otevřenou pusou a nadšením. 81 lidí bylo včera u mě na blogu. Říkala jsem si, že jsem Vám opravdu nesmírně vděčná. Vy mě v psaní posouváte dál, jste pro mě také isnpirací. Ale ta hlavní inspirace pro psaní je můj život, lidé co mě obklopují a věci, co mě obklopují. V blogovém světě vlastně neustále píšeme jen o sobě. Mně blog buduje sebevědomí, protože když vidím, že mé články čtete a líbí se vám, píšu vlastně pro Vás. Říkám si, jak asi za pár let, kdy budu nejspíš na vysoké škole, budu na tento blog nahlížet. Zda vůbec ještě bude existovat. Jestli mě psaní sem bude pořád takhle bavit. To vše je ve hvězdách, ale my jsme tady a teď, v přítomnosti. A já tu na blogu chci zůstat ještě dlouho. Ráda se s Vámi podělím o další nové zážitky a o mé recenze, povídky.

Coldplay - The Scientist

21. srpna 2011 v 11:00 | Infinity |  Do mých uší


Tato píseň je jedna z mých nejoblíbenějších, můžu ji poslouchat pořád dokola a nikdy se mi snad neomrzí. Dokáže mě rozplakat, ten dokonalý text a celá ta hudba. Já mám Coldplay opravdu ráda a řadím je mezi nadané hudebníky s kvalitní hudbou, kterou si vždy ráda poslechnu. Obzvlášť tuto písničku. A řekla bych, že i klip má něco do sebe. Takový malý příběh, který mě zaujal.

Infinity

500 dní se Summer - má recenze

18. srpna 2011 v 16:23 | Infinity |  Filmy a mé recenze
500 dní se Summer - Komedie/Drama/Romantický
USA, 2009
  • Režie: Marc Webb
  • Hudba: Mychael Danna
  • Hrají: Joseph Gordon - Levitt, Zooey Deschanel (hlavní postavy filmu)

Úvod k mým oblíbeným fimům

17. srpna 2011 v 20:43 | Infinity |  Filmy a mé recenze
Na úvod k filmovým recenzím, které budu psát bych sem chtěla napsat, s jakými typy filmů se u mě na blogu seznámíte. Ráda sleduji filmy, které mají duši, mají mi co říct a dokáží mě rozesmát, rozbrečet, popřemýšlet nad daným tématem. Nemám moc ráda akční filmy, horory, sci-fi. Tyto filmy mi nic neříkají. Nudí mě a horory mě děsí a já se upřímně řečeno hrozně nerada bojím a děsím.

Takže se zaměřuji na dramata, na filmy, které jsou podle skutečné události. I na filmy o lásce, ale které nekončí většinou happy endem. To je potom taky celkem nuda, protože to divák čeká už od začátku. Je skvělé vidět ve filmu realitu a ne všechno přikreslené. Čas od času si ale pustím komedii na zlepšení nálady.

Sny

16. srpna 2011 v 14:01 | Infinity |  Tok mých myšlenek
Protože téma tohoto týdne je opravdu nepovedené a o Toaleťáku se mi psát nechce, vymyslela jsem si své téma. :)
Ráda bych napsala o snech, které mě provázejí jak v životě, tak ve spánku.

Začnu sny, které mě provázejí ve spánku. Nemám je ráda. Poslední dobou se mi zdají sny, které ve spánku naprosto vnímám, ráno se ale proberu s divným pocitem. Sice si určitý sen už přesně nepamatuji, ale nemám z něj dobrý pocit. Nevím, co to o mně vypovídá, ale už je to dlouho, co se mi zdál krásný sen a já se probudila s úsměvem na tváři. I když spánek miluju a nikdy bych se ho nedokázala vzdát, z mých snů prostě nemám dobrý pocit a někdy jsem schválně déle vzhůru, abych zas nemusela upadnout do říše snů. Jediné, co mám hrozně ráda je ten pocit, když usínám a najednou někam padám, jak kdybych létala a pak s sebou cuknu, protože ten pád je tak trochu nepřirozený. Jenže v tu chvíli je to něco neuvěřitelného. Jak kdybych létala někde mimo mé tělo. Pak ale tvrdě usnu a začínají se mi zdát mé sny. Neumím posoudit, jestli se mi zdají celou noc nebo jen chvíli, ale přijde mi to jako věčnost. Mé sny jsou většinou o lidech z mého okolí, o mých kamarádech a vždycky se nacházejí v divné situaci, dělají neobvyklé věci a já se jich v tom snu většinou ptám, co to jako má znamenat. Pamatuji si jednu noční můru, co se mi zdála nedávno. Přišla jsem na maturitní ples a to jen v noční košili, všechni se na mě dívali s otevřenou pusou a smáli se mi. Já tam nehybně stála a sama jsem nechápala, proč na sobě mám zrovna noční košili. Po chvíli jsem s brekem z toho plesu musela utéct. Slyšela jsem, že když se vám něco podobného zdá, znamená to velkou ostudu. To se nevyplnilo, naštěstí.