Červenec 2011

Reklama

25. července 2011 v 22:57 | Infinity |  Téma týdne
Tento týden je na téma "Reklama", tak jsem se rozhodla tohoto tématu trochu zhostit po svém. :D

Reklama nás obklopuje, ať už chceme nebo ne. Jen pár lidí má rádo reklamní kampaně.
Já osobně reklamy ráda nemám, protože mě otravují a vždy, když nějaká běží v televizi, přepnu ji. Poslouchat dokolečka, jak sprej Rexona nebo Old Spice jsou úžasné, to mě opravdu nebaví. Ale najde se i světlá chvilka a nějací šikovní tvůrci reklam vymyslí jednu smysluplnou a dokonce vtipnou. Jako třeba vánoční reklama na Kofolu, ta je prostě nejlepší. :D
A všimli jste si, jak je internet plný různých nabídek na půjčky, bannerů, kde stále vyhráváte miliony korun? Je to dost trapné a je velká škoda, že i na blogu.cz, se objevují takové reklamy. Ale zase peníze jsou základ všeho a bez takových propagací by internet, ani televize nepřežily.


Infinity

Verča a její svět

22. července 2011 v 13:45 | Infinity |  Tok mých myšlenek

Tak dobře.. Ještě bych vám sem o sobě něco chtěla napsat. Něco o mých vášních, o tom co nesnáším a prostě o všem, co mě obklopuje.
Jméno : Veronika, znamení : beran, datum narození : 28. 3. 1993, bydliště : Praha.

Ráda bych začala s tím, co nemám ráda.. Přetvářku, lež, zelenou barvu, upjatost a co přímo nesnáším je pocit bezmoci.
Na druhou stranu mám ráda veselé lidi, zimu, Vánoce, hodně hudby. Někdy rock, někdy punk, někdy disco, pop. Ale písně musí mít kvalitu, duši, musí mě něčím zaujmout. Taky mám ráda své kamarády, i když jich moc není, tak těch pravých si vážím. Mám ráda i svou školu, i když faleš je tam snad na prvním místě a já se snažím to tolik nevnímat.
A teď, abych se vyjádřila k člověku, který je mi snad nejblíž, je to moje matka. Dala mi život, chápe mě, mohu jí říct úplně všechno a za to si jí nesmírně vážím. Celkově svou rodinu zbožňuju. I když s otcem a mou sestrou se někdy nepohodnu a v určitých věcech si prostě nerozumíme, i tak by byl můj život bez nich o ničem.

A víte proč mám radši zimu než léto ? V létě jsou nesnesitelná vedra, v zimě je sice mráz, ale jsou Vánoce a takzvané "období klidu". Všude je najednou ticho, lidé jsou spíš otráveni z té zimy a já se jen směju, jak je mi dobře. Mě přímo fascinuje sníh. Ta bílá věc, která najednou začne padat z nebe. Cítím to kouzlo, to ticho, klid a v duši mír.

Mou vášní je psaní. Ráda píšu o všem možném. Jak o lásce, přátelství, filmech, tak i knihách. Můj životní cíl je být spisovatelkou nebo novinářkou. Tento blog využívám k seberealizaci a jsem šťastná, že mé názory čtete. Také čerpám z osudů ostatních a do mých příběhu je ráda vkládám. Není snad lepší pocit, než začít psát a vědět, že děj pokračuje a že dílo může mít také svůj úspěch. :)

Infinity

Vaše přízeň a návštěvy mi dělají ohromnou radost

19. července 2011 v 12:44 | Infinity
Počet návštěv a komentářů na mém blogu se zvyšují a já jsem šťasná, protože zjišťuji, že v blogování začínám být úspěšná. Miluju ten pocit, kdy zveřejním článek a najednou nový komentář a jak příbývá číslo komentářů, já obíhám všechny ostatní blogy, začínám se o vás dozvídat víc a víc věcí. Lidi, kteří ke mně chodíte, jste vážně super a já bych bez vás nebyla tak silná a neměla pořád chuť psát. Jste pro mě vlastně inspirací a já si tenhle server naprosto zamilovala. Vždycky jsem ráda psala. Dokonce jsem jednou začala psát knihu s myšlenkou, že ji dokážu dopsat, jenže mi došly nápady, ale jak teď vím, že mám čtenáře, kteří moje články čtou, najednou mám chuť začít psát něco úplně nového, nový příběh, který se vám snad bude líbit.
A tak se vás chci zeptat : Který příběh by pro vás byl nejzábavnější ? Příbeh o lásce, drama nebo snad něco hororového? :D
Jsem zvědavá na vaše názory! :))

Tumblr_lj4w0wtary1qzeh8no1_500_large

Infinity

Začátek

18. července 2011 v 11:54 | Infinity |  Téma týdne
Tak dobře, začnu taky psát na témata týdne, co pořádá blog.cz. :))
Téma týdne zní "Začátek".

Začátky jsou vždy krásné, nevinné a někdy se zdají být dokonce dokonalé. Ale to jsou opravdu jen ty začátky, jak vztahu, tak přátelství nebo čehokoliv jiného. Postupem času se dozvídáme na ten zezačátku působící dokonale protějšek věci, které bychom ani vědět třeba nechtěli. Jenže vztah a přátelství je o toleranci, o tom poznat druhého dopodrobna, ne se zaseknout na "začátku" a nekoukat dál. Jen je špatné dávat na první dojem, myslím na ten první dojem, kdy se znáte třeba jen hodinu a říkáte si : "Ooooo, ten je úžasný, ten snad nemá ani jednu chybičku." A já vám můžu říct, že to je blbost. Nikdo není dokonalý, nikdo nezůstane takový, jak ho poznáte na začátku. Ale víte co je asi nejkrásnější? Začít milovat nebo mít rád chyby toho druhého, protože takový prostě ten člověk je a nezmění se, vy ho taky nezměníte, i kdybyste chtěli.

Pak třeba začátek filmů, písniček, knih, katastrof. Vše se většinou zdá tak nevinné, ale na konci se dozvídáte jen samé zajímavé věci, někdy dokonce děsivé a to k tomu prostě patří.

Nebo někdo chce třeba začít novou životní etapu, to je taky ZAČÁTEK. A jaký. Zažila jsem si to také. Dost jsem se změnila a dokážu si vážit sama sebe. Zkuste si taky někdy sednout a popřemýšlet nad tím, jestli jste sami se sebou spokojeni, jestli jste takoví, jací chcete být. Můžete taky zažít svůj nový začátek.

Tumblr_lfmekh5mja1qzwaddo1_500_large

Infinity

Láska ke knihám

14. července 2011 v 0:53 | Infinity |  Knihy a mé recenze
V nějakých čtrnácti letech mi došlo, že knihy jsou opravdové bohatství. Začala jsem se prokousávat hodně knihami než jsem narazila na ty kvalitní. Když už jsem objevila ty opravdu dobré knihy, nemohla jsem přestat a ráda jsem se dostávala do jiných světů, ve kterých žijí knižní postavy.
Miluji vůni knih, miluji otáčení stránek a těšení se na další děj, který se bude odehrávat v nastávajících kapitolách. Když mě kniha opravdu zaujme, dokážu se u ní i rozbrečet, pořádně zasmát, bát se nebo se radovat. Tady člověk pozná, kdy spisovatel/ka má takový talent, že ve vás dokáže vyvolat jejich knižní děj takové pocity.
Znáte ten pocit, když čtete nějaký úsek knihy, který je tak dokonalý, že se vám chvíli zdá, že se opravdu dotýkáte stébel trávy, že opravdu koukáte na nádhernou krajinu, že se nervujete společně s hrdiny?

Jaký máte vztah vy ke knihám? :)


Infinity

Swedish House Mafia - Save the world

5. července 2011 v 13:30 | Infinity |  Do mých ušíÚplně dokonalá písnička, která mi bere dech a u které mohu o všem přemýšlet. ♥
Miluju takový styl hudby. O dalších interpretech napíšu v dalším článku. :)
Infinity

Rozhodování

2. července 2011 v 17:34 | Infinity |  Tok mých myšlenek
V životě nemám ráda rozhodování. Ještě, když se nedokážu pevně rozhodnout pro jednu věc. Někdy se rozhoduji podle srdce, někdy a to častěji mi napoví hlava a rozum. Bohužel mi život témeř každý den klade těžké okamžiky. V životě jsem už párkrát chybovala, ale když už nějakou chybu udělám, snažím se ji napravit. Na druhou stranu jsem ale srab a tak někdy před něčím i couvnu. Nesnáším strach, který se mě občas zmocní a já si nevím rady. Někdy mám strach právě z rozhodování, jindy z vyřčené pravdy, jindy z názoru ostatních na mou osobu. I když je život těžký a klade nám a taky mně každý den nějaké překážky, mám i chvíle, kdy je ráda překonávám.


A teď, abych odbočila od tématu. Co vaše pocity z prázdnin a z jejich počátku? :)
Děkuji Vám všem za návštěvnost a že mi sem píšete! ♥
Infinity